Jump to content



Προγραμμα που να διαβαζει sms απο κινητα


tenoros

Recommended Posts

Γεια σας!

Έχω ένα Nokia 6600 και ένα usb bluetooth (turboX).

Θα ήθελα να μου πείτε ένα πρόγραμμα για Η/Υ που να διαβάζει τα sms απο το κινητό.

Δηλαδή θα στείλω με το bluetooth όλα μου τα sms στον Η/Υ και να μπορώ να τα διαβάσω.

ΥΓ. Έχω δοκιμάσει 2-3 φορές το Pc Suite της Nokia, αλλά δεν κατάφερα τίποτα.

Αν ξέρει κάποιος να το χειρίζεται, ας το πει.

Link to comment
Share on other sites

http://www.oxygensoftware.com/en//products/symbian/opm/

Κάνει και για Ν70... απλά κατεβάστε την τελευταία demo έκδοση... σου δίνει τη δυνατότητα να διαβάσεις από το κινητό σου για λίγες μέρες, οπότε απλά σώνετε τα sms στο pc και τελειώνετε.

Link to comment
Share on other sites

Άν έχεις εγκατεστημένο το Nokia PC suite και μπείς "Ο Υπολογιστής μου" θα δέις μια επιλογή που λέει "Νοkia Phone Browser". Απο εκεί μπορείς να δείς και τα μηνύματά σου...Εγώ είμαι μια χαρά με αυτό ;)

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ..Τελικά τα κατάφερα με το PC Suite της Nokia.Έχει στο πακέτο ένα προγραμματάκι για το κινητό.Το έστειλα στο κινητό μου και αυτό μετατρέπει όλα τα sms σε .txt αρχεία και τα στέλνει στον H/Y.

Το μονο προβλημα ειναι πως δεν διαβαζει μερικούς χαρακτήρες και αφήνει κενά στα sms..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.