Jump to content



Αγορα SATA dvd recorder


gus8511

Recommended Posts

Ρίξε μια ματιά και στα ASUS http://www.asus.com/products.aspx?l1=6&l2=35

Εχω το ASUS DRW-1608P3S (παλιό μοντέλο).Κανένα πρόβλημα. Και το έχω ζορίσει αρκετά .

Αυτά που αναφέρεις εδώ http://www.cdfreaks.com/news/Samsung-SH-S203B-chosen-again-as-number-1-digital-storage-device.html

δεν τα γνωρίζω

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ρε παιδες για πειτε καμια εντυπωση οσοι εχετε παρει τελευταια drives.

Ελεγα για το nec 7203s ή το pioneer 215bdk αλλα στα ratings του e-shop βγαινουν μαπα και τα δυο, οκ δεν ειναι και η πιο αξιοπιστη πηγη αλλα με εβαλε σε σκεψεις και επιπλεον απο το 4551 της nec που ειχα μεχρι τωρα δεν εχω τις καλυτερες εντυπωσεις...

Μετα απο μια συντομη ερευνα σε cdfreaks και newegg customer reviews μπλεχτηκαν ακομα περισσοτερο τα πραγματα αφου αλλου λενε οτι το samsung 203 ειναι κορυφη, αλλου το βγαζουν αχρηστο.

Επισης σκεφτομαι και για το LG GH20LS15 που εχει και SecurDisc, βεβαια δεν ξερω αν θα το χρησιμοποιησω αλλα οτι υπαρχει καλο ειναι...

Βασικα με ενδιαφερει να εχει καλη ποιοτητα εγγραφης,σχετικα γρηγορο και οσο το δυνατον αθορυβο.

Link to comment
Share on other sites

Μετα απο μια συντομη ερευνα σε cdfreaks και newegg customer reviews μπλεχτηκαν ακομα περισσοτερο τα πραγματα αφου αλλου λενε οτι το samsung 203 ειναι κορυφη, αλλου το βγαζουν αχρηστο.

Για το 203 θα σου πω ότι θεωρώ πως είναι από τα πιο αθόρυβα (έχω 4) και κατά την εγγραφή και στο seek αλλά και σε DVD playback.

Link to comment
Share on other sites

Απο ποιοτητα εγγραφης πως παει?

Πχ το 4551 που εχω δεν ειναι και οτι καλυτερο, βεβαια και το υπολοιπο συστημα που το εχω ειναι απο την εποχη του νωε αλλα μερικες φορες μου καιει δισκακια ή αλλες πεφτει το buffer με αποτελεσμα να δουλευει πολυ η προστασια εγγραφης και να μην διαβαζονται καλα τα δισκακια μετα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.