Jump to content



Ζήτημα με eshop


Kostas007

Recommended Posts

Ωραίος, δηλαδή πήρες αντλία Hydor και τανκ που κάθεται μόνο πάνω σε Laing DDC.

Και στο καπάκι, δεν μας λες ότι το τανκ δεν σου κάνει γιατί έχει μια τρύπα "να" για να μπει μέσα η DDC, αλλά το ότι λείπουν 2 ρακόρ. Ξαναωραίος...

Καταραμένο E-shop...

+1

Ακριβώς αυτό...Λέει DCC Tank

Τι ζητάς και τα ρέστα...δεν είσαι άμοιρος ευθυνών φίλε Kostas007.

Link to comment
Share on other sites

Sorry Kostas007 αλλά είσαι φάουλ.

Αφού παρήγγειλες κάτι λάθος και κατέστρεψες και τη συσκευασία όλα είναι εναντίον σου.

δε τη κατεστρεψα

απλα ανοιξε...

μια αυτοκολλητη ταινια κοπηκε μονο δλδ.

Link to comment
Share on other sites

αυτη ειναι η συκευασια...

izmfz44p2o31ezblnyto.jpg

αν αυτος ειναι λογος να μη δεχτεις επιστροφη και να εξυπηρετησεις πελατη...

τοτε για μενα ειναι λογος να μη ξαναψωνισω.κριμα γι αυτους και ειχα σκοπο να παρω και οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά αν αγόραζα ένα προϊόν από το οποιοδήποτε ιντερνετικό κατάστημα με την ταινία αυτή σκισμένη, θα τους έκανα μεγάλη φασαρία. Αν δεν κάνω λάθος υπάρχουν αρκετά αρνητικά σχόλια για αγορές προϊόντων με ανοιγμένες συσκευασίες στο forum.

Link to comment
Share on other sites

εμένα μου έχουν τύχει 2 μητρικές χωρίς το backplate μέσα απο το e-shop (ευτυχώς είχα μερικά παρόμοια backplate καβάντζα) και επίσης δεν το δεχόντουσαν πίσω φανταστείτε πως ένιωσα όταν έπρεπε να πω στον φίλο μου οτι ήταν μεταχειρισμένη

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά αν αγόραζα ένα προϊόν από το οποιοδήποτε ιντερνετικό κατάστημα με την ταινία αυτή σκισμένη, θα τους έκανα μεγάλη φασαρία. Αν δεν κάνω λάθος υπάρχουν αρκετά αρνητικά σχόλια για αγορές προϊόντων με ανοιγμένες συσκευασίες στο forum.
+ 1
Link to comment
Share on other sites

εδώ σε εμένα στην κατηγορία ποντίκια έδειχναν ένα razor στα 25 ευρώ με βαράκια και laser και τελικά μου ήρθε μόνο το κάλυμα με τα βαράκια. αποθήκευσα την σελίδα η οποία έλεγε ξεκάθαρα ποντίκι razor με βαράκια όχι πρόσοψη με βαράκια πριν τους πάρω τηλ. στα κεντρικά. όταν τους πήρα τους έριξα ένα βρήσιμο το οποίο έφαγε και ο προϊστάμενος γιατί μου έλεγαν ότι άνοιξα την συσκευασία. αυτό έγινε στις 13 το μεσημέρι και στις 12.00 παρέλαβα τα πράγματα. την επόμενη μέρα το άλλαξαν στο site. βλέπεται οι άνθρωποι όχι απλά δεν εξυπηρετούν όχι απλά δεν φοβούνται δικαστήρια κ.τ.λ με αποδείξεις αλλά έχουν και μεγάλο θράσος. αν ήμουν αθήνα θα πήγαινα στα κεντρικά και θα τους πλάκωνα στο ξύλο. να δεις μετά άμα δεν στο αλλάζουν. και έναν υπολογιστήδώρο σε κάνουν όπως θα φεύγεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.