Jump to content



Επιλογη Psu


MpisKi

Recommended Posts

Καλησπερα απο εμενα

Ηθελα την γνωμη σας τα παρακατω Psu:

1.Corsair 1000HXEU

2.Chieftake 1200W

Exω ena δηλιματακι....το μονο αρνητικο στο chietake ειναι οτι δν εχει αποσπομενα καλοδια...

Ps:οτι αλλη προταση δεκτη(μονο πλαισιο...αρα πιστευω δεν εχει και πολλες επιλογες...αλλα μπορειτε να προτινεται απο τα παραπανω)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ πιστεύω οτι το Coolermaster είναι ένα απο τα καλύτερα, άν όχι το καλύτερο.

Έχω το 700άρι και είμαι πάρα πολύ ευχαριστημένος.

Άν σκεφτείς οτι το 1000άρι θεωρείται καλύτερο ώς προς τον θόρυβο (που το δικό μου δεν κάνει κιχ) , τότε θα φυσαέι...

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω το Coolermaster και το Corsair ειναι σχεδον ιδια οτι και να παρεις θα σαι ευχαριστημενος, και δινουν 5 ετη εγγυηση. Το Chieftec δεν ειναι mod μεγαλο μειονεκτημα γι αυτο και πιο χαμηλο κοστος αλλα δινει και μονο 2 ετη εγγυηση .Αυτα κι απο μενα!!!! καλη αγορα ....

Link to comment
Share on other sites

Με 2 ανεμιστήρες των 80mm προφανώς δέν συνίστανται για αθόρυβη χρήση, και έχει 80% efficiency, δηλαδή δέν είναι ότι καλύτερο αλλά σίγουα τέτοια watt σε τόσο λίγα λεφτά δέν βρίσκεις εύκολα, άν και για εμένα τόσο μεγάλο είναι αχρείαστο, μόνο για πάρα πολύ ειδικές περιπτώσεις...

Link to comment
Share on other sites

Το σκεφτόμουν επειδή αργά ή γρήγορα τα 620W δε θα είναι αρκετά οπότε να έπαιρνα ένα μεγάλο τροφοδοτικό τώρα.Είδα αυτά τα tagan σε πάρα πολύ καλή τιμή αλλα αν είναι να το μετανιώσω...άστο...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.