Jump to content



Nokia N82 & GPS


kanenas3

Recommended Posts

+1 για το Garmin Mobile XT

αυτο προτεινω και εγω απλα εχε υποψιν σου οτι ενω το κινητο με λογικη χρηση κραταει 2.5-3 ημερες με το gps μπορει και καθημερινα να χρειαζεται να το φορτιζεις αν το χρησιμοποιεις για ωρες

περνει και εξωτερικο δεκτη σε καθε περιπτωση αν υπαρχει προβλημα με την αυτονομια

Link to comment
Share on other sites

αυτο προτεινω και εγω απλα εχε υποψιν σου οτι ενω το κινητο με λογικη χρηση κραταει 2.5-3 ημερες με το gps μπορει και καθημερινα να χρειαζεται να το φορτιζεις αν το χρησιμοποιεις για ωρες

περνει και εξωτερικο δεκτη σε καθε περιπτωση αν υπαρχει προβλημα με την αυτονομια

Να το φορτιζω καθημερινα δεν μου εχει τυχει ακομα,παρ'ολο που χρησιμοποιω συχνα το Garmin,οπως κ το Nokia Maps 2.0....εχω το Ν 95 8GB το οποιο εχει μπαταρια 1200mAh..

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω η 4.20.20(η οποια ειναι update της 4.20.00)...:smoke:

Ok την βρήκα! Θα τη δοκιμάσω και θα δω πως τα πάει. Πάντως στο site της εταιρίας δεν έχει μέσα στη λίστα το Ν82...λες να φταίει αυτό που ψιλο-σέρνεται;;

Link to comment
Share on other sites

εγω παντος εχω την 4,10,60 και παει σφερα.αργει λιγο να ανοικσει αλλα μετα... Την 4,20,20 που ειχα δοκιμασει μου κωλουσε. Τι memory φορας? γιατι μερικες φορες οταν ειναι πολυ μεγαλη η καρτα π.χ 4G ή την γεμιζουμε πολυ τοτε γενικα αργει να διαβασει τα αρχεια απο την καρτα και ο χαρτης ειναι περασμενος σε αυτην

Link to comment
Share on other sites

εγω παντος εχω την 4,10,60 και παει σφερα.αργει λιγο να ανοικσει αλλα μετα... Την 4,20,20 που ειχα δοκιμασει μου κωλουσε. Τι memory φορας? γιατι μερικες φορες οταν ειναι πολυ μεγαλη η καρτα π.χ 4G ή την γεμιζουμε πολυ τοτε γενικα αργει να διαβασει τα αρχεια απο την καρτα και ο χαρτης ειναι περασμενος σε αυτην

Τι συσκευή έχεις; Ν95 ή Ν82;

Καλά την πρώτη φορά που το άνοιξα πρέπει να έκανε 5 λεπτά να μπει...

Anyway, θα δοκιμάσω και τη νεότερη έκδοση και θα αναφέρω αν έχει καμία διαφορά.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.