Jump to content



Nokia N82 & GPS


kanenas3

Recommended Posts

Έχω μια απορία...! Πως το κάνεις να συνεργάζεται με το GPS του Ν82;;;

Ψάχνει να βρει συσκευή GPS και φυσικά δε βρίσκει...! Any ideas;;;

Το default του προγράμματος είναι να ψάχνει για εξωτερικό gps.

Του λες να χρησιμοποιήσει το εσωτερικό και είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Το default του προγράμματος είναι να ψάχνει για εξωτερικό gps.

Του λες να χρησιμοποιήσει το εσωτερικό και είσαι οκ.

Ναι το πρόσεξα χθες ότι υπήρχε επιλογή για εσωτερικό ή εξωτερικό GPS.

Ευχαριστώ πολύ!

Πάντως σε μένα σέρνεται κυριολεκτικά! Το είδα σήμερα σε άλλο N82 και έπαθα πλάκα...καμία σχέση με το δικό μου...! Μιλάμε πάντα για ίδια έκδοση.

Link to comment
Share on other sites

Προσεχε λιγο με τις αναβαθμισεις..καμια φορα χειροτερευουν τα πραγματα αντι να τα φτιαχνουν...:X:

Χειρότερα δε γίνεται στη συγκεκριμένη περίπτωση...3:22 για να ανοίξει δεν νομίζω ότι μπορεί να γίνει πολύ πιο αργό! :p

Link to comment
Share on other sites

Χεχε! Έστρωσε μετά την αναβάθμιση! Επιτέλους δουλεύει σωστά...και τώρα αρχίζει η εκμάθηση...!

Σας ευχαριστώ όλους!

φίλε μου σε λίγο βγαίνει και καινούργια ΑΝΒ για το κινητό σου. Πάντως τη κάρτα που έχει μέσα εργοστασιακά το Ν82 είναι με πολύ λίγα λόγια αίσχος, ενώ αν βάλεις άλλη ΝΟΚΙΑ πάει σφαίρα.

Link to comment
Share on other sites

φίλε μου σε λίγο βγαίνει και καινούργια ΑΝΒ για το κινητό σου. Πάντως τη κάρτα που έχει μέσα εργοστασιακά το Ν82 είναι με πολύ λίγα λόγια αίσχος, ενώ αν βάλεις άλλη ΝΟΚΙΑ πάει σφαίρα.

Τι είναι το ΑΝΒ;;;

Ναι το άκουσα σήμερα από τον φίλο που που το Garmin πήγαινε σφαίρα αλλά μου έκανε εντύπωση που η μανίσια κάρτα δεν είναι Nokia και πουλάνε την έξτρα! :fun:

Link to comment
Share on other sites

H Nokia, όχι του κουτιού, ή άλλη που πάει σφαίρα, μήπως είναι microSDHC;

Το N82 υποστηρίζει κανονικά microSDHC

Η δική μου πάντως γράφει NOKIA 2GB MicroSD! Είναι η εργοστασιακή ή είναι της Nokia που λέτε ότι είναι καλή;;;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.