Jump to content



Καλό πρόγραμμα σκάκι?


geogeoland

Recommended Posts

  • Replies 65
  • Created
  • Last Reply
Μπορει να εφτιαχνες καποτε προγραμματα αλλα η σημερινη εποχη δεν εχει καμμια σχεση με τη παλιοτερη.

Αυτό που σίγουρα δεν έχει σχέση μεταξύ σημερινής εποχής και παλαιότερης είναι ο αριθμός των αγενών, ανώριμων και ημιμαθών εικοσάχρονων. Σήμερα είναι πολύ περισσότεροι και γι αυτό σας χαιρετώ και πάω να παίξω μια παρτίδα σκάκι με τον GoMaR (χωρίς fritzηδες και μπιχλιμπίδια - pure mental power).

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που σίγουρα δεν έχει σχέση μεταξύ σημερινής εποχής και παλαιότερης είναι ο αριθμός των αγενών, ανώριμων και ημιμαθών εικοσάχρονων. Σήμερα είναι πολύ περισσότεροι και γι αυτό σας χαιρετώ και πάω να παίξω μια παρτίδα σκάκι με τον GoMaR (χωρίς fritzηδες και μπιχλιμπίδια - pure mental power).

Φιλαρακο, σαν 20χρονος μιλας εσυ, σου ειπα οτι ειμαι 41 και παιζω σκακι απ τα 14. Μακαρι να ημουν παλι 20ρης. Γιατι να πω ψεμματα για την ηλικια μου σε καποιον αγνωστο??

Οι χαρακτηρισμοι "αγενης", "ανωριμος" και "ημιμαθης" πραγματικα σου ταιριαζουν. Οσο κι αν τα πιστευω γιατι ειναι ολοφανερα, δεν θα χρησιμοποιουσα ποτε τετοια κοσμητικα εαν δε τα χρησιμοποιουσες πρωτος εσυ.

Ο φιλος σου ο γομαρ δηλωσε οτι δεν εχει ιδεα απο σκακι, πως θα παιξετε?

Link to comment
Share on other sites

πήγαινε prv και ρώτα τον......

νομίζω ο [MENTION=3865]geogeoland[/MENTION] βρήκε αυτό που ήθελε για το σκάκι οπότε......

f_1330659.jpg

άμα είναι να ανοίξει στην ενότητα Μετρήσεις & Αποτελέσματα Υπερχρονισμών το

ChessMark2011

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.