Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Το μεγαλύτερο -αγωνιστικό- λάθος του Ολυμπιακού φέτος, ακούει στο όνομα Λέτο...

Καλος παιχτης ο Leto ρε συ αλλα οχι και ετσι..θα διαφωνησω εδω..η διοικηση φταιει που αφησαν την ομαδα ετσι γυμνη..

Μεριδιο ευθυνης εχει και η καραφλη @ηδι@ ομως..ασε που δεν ξερει που ηρθε το ατομο..αν δειτε τις δηλωσεις του μετα το παιχνιδι με την Καβαλα..

Link to comment
Share on other sites

εγω ειμαι υπερ της αποψης ο προπονητης να κρινεται το λιγοτερο σε 2 χρονια. εχει τελειως αλλη φιλοσοφια ο τιμουρ απ τον ερνεστο, και η ανορθωση μπορει να μην επαιζε το καλυτερο τοπι, αλλα σιγουρα ειχε Ομαδα, φοβερα σφιχτη,με αλληλοκαλυψη,πειθαρχια 100%.

και σκεφτειτε με τι παιχτες ετσι...

Link to comment
Share on other sites

http://www.sportnet.gr/report.php?id=198549

Νάτα νάτα...

Όπως τα είχα προβλέψει, βρέθηκε ο ένοχος, στο πρόσωπο του Κετσπάγια.

Γιατί αυτός φταίει που δεν αγόρασε τον Λέτο, γιατί αυτός δεν έβαλε χρήματα στην ομάδα και θα καταντήσει με λίγο να παίζει με αριστερό χάφ τον Πάντο.

Και το τραγικό της υπόθεσης είναι ότι αντί να πάει στου Ρέντη να μιλήσει με προπονητή και παίκτες (όπως θα έπρεπε να γίνει σε έναν υγειή σύλλογο), παει και μιλάει και βγάζει αποφάσεις με τους οργανωμένους του Ολυμπιακού (τον Τσουκαλά, τον Μπαμπη τον σουγία, τον Τάκη τον πεταλούδα κοκ).

Ντροπή! Με αυτή την λογική δεν πρόκειται να πάμε μπροστά. :TD:

Link to comment
Share on other sites

τι εκανε το παλικαρι...

ρε παιδια ξερει κανεις που μπορω να δω πλεον τενις?απο τοτε που σταματησε το eurosport στο ελλαντα εχω χασει επαφη

το παλικάρι όμως έχασε από τον Del Potro στον τελικό...κρίμα ρε γμτ και θα έσπαγε και άλλα ρεκόρ...παραμένει πάντως ένας από τους καλύτερους τενίστες ever...

Link to comment
Share on other sites

και θα πάει με Μπάντοβιτς-Νινιάδη στο ματς με την Αλκμααρ; Πάνω που το είχα αποφασίσει να παω να δω το Ιντερ - Μπαρσελόνα, μπαίνω σε δίλημμα καθώς ο Ολυμπιακός μπορεί να παρουσιαστεί ως ακόμη καλύτερο τσίρκο :p

Link to comment
Share on other sites

Δεν την παλεύει καθόλου ο Κόκκαλης, διώχνει τον προπονητή όταν ακολουθούν Άλκμααρ, ΠΑΟΚ, ΑΕΚ και Άρσεναλ.

Αν και δεν συμπαθούσα τον Κετσπάγια, μεγαλύτερη ευθύνη είχε η διοίκηση που δεν έκανε τις μεταγραφές παρά αυτός.

Link to comment
Share on other sites

Ο Πρόεδρος δεν θέλει να βάλει πλέον λεφτά στην ομάδα (το έχει καταλάβει και η κουτσή Μαρία). Από την άλλη όμως δεν θέλει να την πουλήσει γιατί είναι μια καλή μπιζνα που του αποφέρει κέρδη και δόξα...

...κι επειδη επηρρεαζει εμμεσα πολυ κοσμο(aka ψηφοφορους) ποτε κανεις δεν προκειται να τα βαλει μαζι του,οσο εχει απο πισω του 2-3 εκατομμυρια "επιστημονες"

Link to comment
Share on other sites

...κι επειδη επηρρεαζει εμμεσα πολυ κοσμο(aka ψηφοφορους) ποτε κανεις δεν προκειται να τα βαλει μαζι του,οσο εχει απο πισω του 2-3 εκατομμυρια "επιστημονες"
δεν νομίζω ότι κάποιος ολυμπιακός θα ψηφίσει με βάση αυτό που θα του υποδείξει έμεσα ή άμεσα ο Κόκαλης. :bigsmile:

Ο Μπάμπης ο Σουγιάς και ο Τάκης Τσουκαλάς ίσως :jump1:

Link to comment
Share on other sites

Αυτόν τον αχαρακτηριστο (είμαι και μοδ, και δε λέει να ρίξω κάρτα στον εαυτό μου :p] το Χατζηγεωργίου, τον αντιπαθεί κι άλλος, ή είναι σκάλωμα δικό μου;

Αφού πληρώνω ΕΡΤ, δε θα έπρεπε να έχω δικαίωμα να διαλέγω ποιον θα ακούω στην περιγραφή ενός αγώνα;:giveup:

Για τον από πάνω:

http://www.skai.gr/player/eurobasket2009/?MMID=104182

Όχι ΝΕΤ, αλλά γλυτώνεις κι από τον Τζοκόντα

Έγινε επεξεργασία από deninho
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.