Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Δεν κανω πλακα μπορει να ξερω λαθος τον κανονισμο παντως ειδα το παιχνιδι με πολλα ατομα που οι περισσοτεροι ηταν ΑΕΚ και ειπαν αυτο το πραγμα οτι δεν το εδωσε επειδη ηταν πολυ κοντα...

Link to comment
Share on other sites

ξέχασες και την κόκκινη στον Ντουντού και αποκλεισμό 3 αγωνιστικών για το τάκλιν στο κέντρο του γηπέδου.....για ίδιο ακριβώς τακλιν ο Σισέ έφαγε αυτή την ποινή......

η μπάλα πήγαινε στο τέρμα...είτε 10εκατοστά μακριά το χέρι από τη μπάλα είτε μισό μέτρο είναι πέναλτυ και κίτρινη.

Έγινε επεξεργασία από greekfragma
Link to comment
Share on other sites

Το ματς δεν το είδα, δεν έχω άποψη για τίποτα απ'όσα αναφέρετε.

Όμως

εμμεσο στον Νικοπολιδη στο 7'

Αυτό το έμμεσο, τι το ζητάνε όλοι, αφού είναι το πλέον άχρηστο στημμένο; Ακόμη και το ελεύθερο του τερματοφύλακα, πιο χρήσιμο είναι.

Μόνο η Μπαρσελόνα, πιστεύω, θα μπορούσε να το αξιοποιήσει, διότι, απλούστατα, δεν ξέρεις τι μπορείς να περιμένεις από αυτήν την ομάδα :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

νταξει μην ειστε υπερβολικοι με 5 κοκκινες....το φαουλ του ντουντου ειναι κιτρινη, ο σισες πηγε με τα ποδια ψηλα και δικαια πηρε κοκκινη.

αφου ειναι αχρηστο το εμμεσο γιατι να μη το δωσει -αν υπαρχει-

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ρε φίλε. είπα δεν το είδα το ματς, δεν ξέρω αν είναι. Αλλά προσωπικά, είτε μου το δίνουν το έμμεσο, είτε όχι, μου είναι παντελώς αδιάφορο. Πιο εύκολα θα αξιοποιήσει μια ομάδα το βολέ του αντίπαλου τερματοφύλακα, παρά το έμμεσο [και, προφανώς, μιλάω για τα έμμεσα φάουλ, εντός περιοχής, όπου όλοι οι αντίπαλοι μαζεύονται εκεί πέρα, έχεις και 5-6 δικούς σου, και είναι πιο μπουλούκι από την μπάλα που παίζαμε στο προαύλιο του σχολείου]

Link to comment
Share on other sites

Το ματς δεν το είδα, δεν έχω άποψη για τίποτα απ'όσα αναφέρετε.

Όμως

Αυτό το έμμεσο, τι το ζητάνε όλοι, αφού είναι το πλέον άχρηστο στημμένο; Ακόμη και το ελεύθερο του τερματοφύλακα, πιο χρήσιμο είναι.

Μόνο η Μπαρσελόνα, πιστεύω, θα μπορούσε να το αξιοποιήσει, διότι, απλούστατα, δεν ξέρεις τι μπορείς να περιμένεις από αυτήν την ομάδα :p

δεν ειπα οτι ηταν αξιοποιησιμο

αλλα ηταν φανερη παραβαση και καρτα που δεν δοθηκε

απλα σου δινει μια γευση του προκειται να επακολουθησει

ενα εξοφθαλμο λαθος στην αρχη του παιχνιδιου συγχωρειται

το δευτερο με βαζει σε σκεψεις

το τριτο, σοβαροτερο και καθοριστικο με κανει να μη θελω να ξαναδω Ελληνικο ποδοσφαιρο

ασε που αλλος διαιτητης παιζει και να δινει και το πρωτο χερι....

ακουσιο my ass μισο μετρο απλωμενο πανω σε διεκδικηση στη μικρη περιοχη

Link to comment
Share on other sites

Καλά, χαλαρώστε λίγο με τις κόκκινες. Το χέρι -αν το δινε- για κίτρινη ήταν, όπως και για τον Ντουντου. Τη φάση του Τοροσίδη την είδα μόνο μια φορά αλλά μου φάνηκε ότι καταλάθος έγινε, δεν φαίνεται να τον χτυπάει εσκεμμένα.

Link to comment
Share on other sites

και το έλεγα χτες τον αδερφό μου "κοίτα που θα τον κάνουν παιχταρά τώρα τον τοροσίδη?"

ιδού:

fosl.jpg

Πόσο καραγκιόζιδες μπορεί να είναι κάποιοι ποσοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο????!?!?!?!?!

:tomato::tomato::tomato:

Έγινε επεξεργασία από raven_g20
Link to comment
Share on other sites

εμμεσο στον Νικοπολιδη στο 7'

Κοκκινη στον (μετεπειτα)σκορερ Τοροσιδη στο 13'

Πεναλτι και κοκκινη στον Μελμπεργκ στο 40'

χωρια απο τα πολλα αλλα φαλτσοσφυριγματα...

δλδ στο 41' κανονικα θα επρεπε να παιζει ο γαυρος με 9 παικτες

και πιθανοτατα να εχει φαει κι ενα γκολακι απο το πεναλτι

αντ'αυτου πηγε με 0-1 στα αποδυτηρια

και εν τελει πηρε το ματς και αφησε την καλυτερη , κατα γενικη ομολογια ΑΕΚ,

να χασει το ματς και να παει με τσακισμενο ηθικο στο επομενο ντερμπυ με τον Π.Α.Ο....

Ενος κακου μυρια επονται.

Αξια τα γκολ του Τοροσιδη >(ειδικα το δευτερο)

αλλα αν ηταν εκτος γηπεδου οπως θα επρεπε δεν θα τα εβαζε

Κατα τη γνωμη μου μετα απο τετοια αλλοιωση αποτελεσματος

θα επρεπε να υπαρξει επαναληψη του αγωνα

Αυτη η κατασταση εχει καταντησει καρκινωμα του ελληνικου ποδοσφαιρου

και νομιζω πως ουτε οι φιλαθλοι του ολυμπιακου χαιρονται τετοιου ειδους επιτυχιες.

και μετα ρωτανε μερικοι στα φορα "γιατι εισαι αντι-ολυμπιακος" :slap:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.