Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Τάδε έφη Erwin Lemens [ένας σερβιτόρος που έλεγε ότι είναι τερματοφύλακας, στον Ολυμπιακό :p]

Βασικά ήταν σερβιτόρος...θυμάσαι πόσα παιχνίδια έπαιξε? 0. Καμμιά φορά βγάζουν την χολή τους αυτοί που νιώθουν αδικοιμένοι. Βέβαια μπορεί να έχει και δίκιο αλλά δεν έχω ακούσει άλλους παίχτες να λένε τα ίδια. Τεσπα οποιαδήποτε η περίπτωση έχει μεγαλύτερη επίδραση στους παίχτες τα λόγια του. Βέβαιa αν έρχονται υπό μορφή τρομοκρατίας τότε εννοείται υπάρχει πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Κληρωθήκαμε με:

Αργεντινή

Νιγηρία

Νότιο Κορέα

Με τις υγείες μας.

:turn:

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΥΠΑ

*DAMN EVIL MODERATORS :p *

Έγινε επεξεργασία από Hohenstaufen
Link to comment
Share on other sites

Οσο γραφικος ειναι αυτος με τις ατελειωτες κλαψες του στους διατητες που δεν του δινουν ολα τα σφυριγματα που αρμοζουν στην Αυτου Εξοχοτητα του...

http://www.youtube.com/watch?v=0X-Y7wFRoEU

Link to comment
Share on other sites

την έκανε ο τεν κάτε :hi:

http://www.sport24.gr/html/ent/029/ent.332029.asp

δε θα κάτσω να ασχοληθώ δευτερόλεπτο με τον Τεν Κάτε......

αντιθέτως θέλω να πω οτι ΜΠΡΑΒΟ ΓΙΑ ΤΗ ΝΕΑ ΕΠΙΛΟΓΗ

ΝΙΟΠΛΙΑ+ΒΑΖΕΧΑ......

ειλικρινά δεν ήθελα να δω ΚΑΝΕΝΑΝ αλλον στο παγκο της ομαδας μου...τους θεωρω ΙΔΑΝΙΚΟΥΣ.καλλιο αργά παρά ποτέ:jump1:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

τα είχα ξαναπεί περί Νιόπλια τον Αύγουστο μεριά....δώστε τους χρονο....ο Τεν Κάτε αδικαιολογήτως τον είχε και με το παραπάνω....ο 1ος έλληνας προπονητής από εποχή Κυράστα και μετά

Link to comment
Share on other sites

Τι σας κάνει να είστε τόσο αισιόδοξοι για το Νιόπλια ;

Σαν παίκτης μου άρεσε. Χαφ που ήξερε μπάλα αλλά έκανε και δουλειά εργάτη, έπαιζε με μυαλό και ήταν σοβαρός επαγγελματίας (ποτέ δικαίωμα κ.τ.λ.).

Σαν προπονητής όμως που έχει κριθεί ;

Όταν ήταν στη ελπίδων, τον είχα ακούσει μια φορά να μιλάει στο ραδιόφωνο και δε μπορούσε να βάλει τη μια λέξη πίσω από την άλλη. Αφού σκέφτηκα : Ωχ! έτσι μιλάει και στους πιτσιρικάδες ;

Εντάξει δεν πήρατε φιλόλογο, αλλά κατα τη γνώμη μου η προσωπικότητα (το ολο πακέτο), παίζει τεράστιο ρόλο σε εναν προπονητή.

Σίγουρα θα περιμένω να τον δω, απλά εχω επιφυλάξεις. Επίσης δεν είμαι Παναθηναϊκός, αλλά ΑΕΚ.

Μου κάνει λίγο πείραμα, σε μια χρονιά που το πράγμα είναι : πρωτάθλημα ή θάνατος.

Έγινε επεξεργασία από tamerlan
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.