Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

αντί να δεις το 0:27 σου προτείνω να δεις το 1:44-1:50 που φαίνεται καθαρά η φάση σε slow motion και από την οπτική γωνία που δείχνει τον μέσι αν κάνει κίνηση ή απλώνει χέρι.

δες λοιπόν οτι ναι μεν ο μεσι μπαίνει δυνατά αλλά ο μαηκόν έρχεται μάλλον άτσαλα σα γίδι με το κεφάλι σκυμμένο ενώ η μπάλα είναι σε ψηλότερο σημείο.

επίσης δες στην αρχή της φάσης οτι ο μαηκόν δε κοιτάει καν δεξιά του αλλα αριστερά που έρχεται η μπάλα.....με το που γυρνάει δεξιά βλέπει το μέσι να έρχεται ανάποδα σε μονόδρομο:hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

σε άλλη χώρα θα πήγαινα στον τελικό του Κυπέλλου, όποιες κι αν ήταν οι ομάδες, όμως εδώ ούτε καν για αστείο δεν περνάω απ'έξω, όσο υπάρχουν τέτοιοι οπαδοί...

http://www.sport24.gr/ast/cov/66/667221_b.jpg

Link to comment
Share on other sites

μια απορία που μου δημιουργήθηκε, είναι που στο διάτανο βρήκε αυτό το φούτερ; Υπάρχουν μαγαζιά που προμηθεύουν αποκλειστικά τους διαρρήκτες και πάσης φύσεως εγκληματίες; Γιατί δεν μπορώ να φανταστώ άλλη χρήση για ένα τέτοιο φούτερ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Νιωθω πολυ τυχερος που ειδα αυτον τον αγωνα.Ποδοσφαιρο σπανιας ομορφιας:rofl:

Δεν ξερω αν πρεπει να χαρω για το νταμπλ η να κλαψω για το τραγικοτατο ποδοσφαιρο που επαιξε η ομαδα μου

Link to comment
Share on other sites

Νιωθω πολυ τυχερος που ειδα αυτον τον αγωνα.Ποδοσφαιρο σπανιας ομορφιας:rofl:

Δεν ξερω αν πρεπει να χαρω για το νταμπλ η να κλαψω για το τραγικοτατο ποδοσφαιρο που επαιξε η ομαδα μου

Να αναψεις ενα κερι στο λετο γιατι δεν εμπαινε γκολ ουτε σε πεντε ημιχρονα αμα δεν το καρφωνε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με χάλασε που δεν είδα τη μπάλα που θα μπορούσαν να παίξουν οι 2 ομάδες και για να το πάω παρακάτω θα ήθελα να δω 1 γκολ και από Άρη για να ''γεμίσει'' το ματς.

Double ε? οε οε :rap:

Ξεκινάει μια νέα εποχή για την Ελλάδα από αύριο:mamba: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μαγκες,μην το γυρνατε σε καφενειο(πονεσε-τραγικος-φιλακια-μπινελικι) γιατι -για να το πω στη γλωσσα σας- θα παιξουμε τον τσουκαλα και τους παναθηναικους στις γραμμες (και εγω θαμαι ο τσουκαλας)
Εχεις δικιο.
Δεν τα χαλασε τα σκουληκια που κατεβηκανε 25 χιλιαδες και θα ανεβουνε κλαμμενα παλι.:hehe::hehe::hehe:

αν είχε άδικο, αναρωτιέμαι πως θα εκφραζόσουν :...:

και για να σε προλάβω, ξέρω ότι έτσι αποκαλούν τους οπαδούς του Άρη, αλλά αυτό δε δικαιολογεί έναν μειωτικό χαρακτηρισμό

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

αν είχε άδικο, αναρωτιέμαι πως θα εκφραζόσουν :...:

και για να σε προλάβω, ξέρω ότι έτσι αποκαλούν τους οπαδούς του Άρη, αλλά αυτό δε δικαιολογεί έναν μειωτικό χαρακτηρισμό

Αμα δεν σου αρεσει πηγαινε στο μεγαρο μουσικης.Για μπαλα ειναι το τοπικ δηλαδη εμενα αμα με πουνε βαζελο θα στραβωσω?Αλλοιως να αλλαξει το ονομα και γραφει συναξη φιλαθλου πνευματος thelab.Απλα ελεος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αμα δεν σου αρεσει πηγαινε στο μεγαρο μουσικης.Για μπαλα ειναι το τοπικ δηλαδη εμενα αμα με πουνε βαζελο θα στραβωσω?Αλλοιως να αλλαξει το ονομα και γραφει συναξη φιλαθλου πνευματος thelab.Απλα ελεος.

για μπάλα είναι το τόπικ αλλά εδώ δεν είναι γήπεδο ούτε αλάνα.

είναι τεχνολογικό forum και το offtopic υπάρχει για χαλάρωμα.....όχι για αντιπαλότητες και χαρακτηρισμούς.

αν δε μπορείς να το καταλάβεις μπορείς άνετα να πας να βγάζεις την ποδοσφαιρική σου έξαρση σε άλλους χώρους.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

για μπάλα είναι το τόπικ αλλά εδώ δεν είναι γήπεδο ούτε αλάνα.

είναι τεχνολογικό forum και το offtopic υπάρχει για χαλάρωμα.....όχι για αντιπαλότητες και χαρακτηρισμούς.

αν δε μπορείς να το καταλάβεις μπορείς άνετα να πας να βγάζεις την ποδοσφαιρική σου έξαρση σε άλλους χώρους.

Η σοβαροφανεια ειναι μεγαλο ελατωμα συμπλεγματικε.Αντε καλο βραδυ.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Η σοβαροφανεια ειναι μεγαλο ελατωμα συμπλεγματικε.Αντε καλο βραδυ.

Ειδικά τις ποδοσφαιρικές συζητήσεις τις έχω πολύ ψηλά στο status σοβαρών θεμάτων που απασχολούν τη ζωή μου....Άντε καλό μπάνιο:hehe:

Link to comment
Share on other sites

τώρα που είπες για βαβουζέλες, ελπίζω στο world cup να τις απαγορέψουν...στα φιλικά παιχνίδια μου φαγαν τα αυτία ρ σ...δεν μπορο'υσα να παρακολουθήσω το παιχνίδι με ήχο...άσε που παραπονιούνται και οι παίχτες και έχουν το δίκιο τους...:rant:

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω ακούσει ότι δε θα τις απαγορέψουν.

Νομίζω πως τους έκαναν κάποια μετατροπή και μειώθηκε ο παραγόμενος θόρυβος, και θα κυκλοφορούν υποτίθεται οι μονταρισμένες στο μουντιάλ.

Link to comment
Share on other sites

τώρα που είπες για βαβουζέλες, ελπίζω στο world cup να τις απαγορέψουν...στα φιλικά παιχνίδια μου φαγαν τα αυτία ρ σ...δεν μπορο'υσα να παρακολουθήσω το παιχνίδι με ήχο...άσε που παραπονιούνται και οι παίχτες και έχουν το δίκιο τους...:rant:

Φαντασου να ακους 20000 ατομα με βαβουζελες απεναντι σου χωρις να μπορεις να κλεισεις τον ηχο..(και να περηφανευονται οτι κανανε κερκιδα)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.