Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Θα πάει αύριο ο Γιαννάκης να πει στον Αγγελόπουλο.

-Πρόεδρε, θέλω τριετές κλειστό με διπλάσιες αποδοχές και διπλάσιο μπάτζετ. Πήρα κύπελλο, πήγα τελικό ευρωλίγκα και οι οπαδοί μας δεν με άφησαν να γυρίσω το παιχνίδι....

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Θα πάει αύριο ο Γιαννάκης να πει στον Αγγελόπουλο.

-Πρόεδρε, θέλω τριετές κλειστό με διπλάσιες αποδοχές και διπλάσιο μπάτζετ. Πήρα κύπελλο, πήγα τελικό ευρωλίγκα και οι οπαδοί μας δεν με άφησαν να γυρίσω το παιχνίδι....

χαχαχαχα αυτό πρέπει να μπει στα ανέκδοτα χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Aυριο πρωι πρωι πρέπει να παέι ο γιαννακης στους Αγγελόπουλους και να τους πει δίνω την παρέτηση μου, αυτό θέλω να ακούσω άυριο μόλις ξυπνήσω...

Για την ώρα αρχίζει σε 3 λεπτά το παιχνίδι...ΠΑΜΕ ΛΕΙΚΕΡΣΣΣΣΣΣΣΣΣ ΣΥΝΤΡΙΨΤΕ ΤΟ ΤΡΙΦΥΛΛΙΙΙΙ :p

Link to comment
Share on other sites

Ρε θα τους σφαξω.γιατι δεν δειχνουν τπτ?ουτε στην τν ουτε στο γουπ.Σας πηρε ο υπνος???????

Εδώ στην Κύπρο το βλέπω κανονικά ;p

Ολοι είναι απογοητευμένοι που πήραν το πρωτάθλημα στα χαρτια, και είπαν να πανε για ύπνο :p

Link to comment
Share on other sites

Boston baby!!!

(Σε όποια ομάδα πηγαίνει ο Davis, αυτην θα ακολουθώ...- Θ Ε Ο Σ )...

Big baby ελα στην Πανάθα!! (Η μάλλον, άστο καλύτερα... Εκει δεν κινδυνεύεις...)

Θεϊκη ατάκα Τάσου: "Σαν ΜΠΡΙΖΟΛΑ! Δεν την αφήνει με τίποτα!"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Boston baby!!!

(Σε όποια ομάδα πηγαίνει ο Davis, αυτην θα ακολουθώ...- Θ Ε Ο Σ )...

Big baby ελα στην Πανάθα!! (Η μάλλον, άστο καλύτερα... Εκει δεν κινδυνεύεις...)

Θεϊκη ατάκα Τάσου: "Σαν ΜΠΡΙΖΟΛΑ! Δεν την αφήνει με τίποτα!"

Αχαχαχαχαχαχα ελιωσα στο γελιο με την ατακα:p

Link to comment
Share on other sites

Μακαρι να παει κανας Jackson να μιλησει για το Ζεν και τις φιλοσοφιες του στον Artest σημερα...

Πολυ θα γουσταρα να δω την κεφαλα του ανοιγμενη...

Καλο θα ηταν να παρει και καμμια καρεκλα καναν Kobe/Gasol ξωφαλτσα... Θα ηταν bonus...

Link to comment
Share on other sites

Κρίμα για τα επεισόδια χθες. Δεν μπορώ να καταλάβω μερικούς οπαδούς. Έχεις απέναντι σου τον αρχηγό της ομάδας σου και σε παρακαλάει να πας πιο πέρα να συνεχιστεί το παιχνίδι και εσύ κάθεσαι και του τη λες; Δηλαδή τι περίμεναν να γίνει; Να επαναληφθεί ο αγώνας και να έχουν ελπίδες για κάτι καλύτερο ή απλά δεν ήθελαν να πάρει ο ΠΑΟ "πρωτάθλημα μες το Παλαί";

Όχι τίποτε άλλο, αλλά δε μου πάει η καρδιά να αρχίσω να λέω περί διαιτησίες και βιντεάκια...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.