Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Οτιδήποτε άλλο συμπεριλαμβανομένου κίτρινου και κόκκινου χρώματος θα πυροδοτήσει άσχημα τους παίχτες και συνάμα οπαδούς κτλπ κτλπ...

Άρα έχουμε καταντήσει το παιχνίδι "ότι ζητάει ο οπαδός". Τι να το κάνουμε τότε; Επειδή δηλαδή αν έδινε κίτρινη θα ξεσηκωνόταν ο κόσμος δεν τις έδωσε; Το να έδινε κίτρινη για να σταματήσουν να πέφτουν σαν τα τραγιά πάνω στους παίκτες δεν το σκεφτόμαστε;

Εγώ πάντως, διατηρώ τις επιφυλάξεις μου και για το φάουλ που κέρδισε ο ΟΣΦΠ και έβαλε το γκολ. Όταν το ξαναδω σε replay θα εκφράσω άποψη με σιγουριά για το αν υπήρξε φάουλ του Σίλβα...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εσύ δηλαδή προτάσεις τα χέρια παράλληλα στο σώμα σου μπροστά από το κεφάλι όταν πέρνεις κεφαλιά ?

Μήπως μπέρδεψε περιοχές και πήγε να κάνει την γνωστή κίνηση "πηδώ από τον βατήρα" ?

οπως το ειδα προσπαθει να γυρισει την μπαλα στο τερμα. το χερι την παει κορνερ ενω παραλληλα πεφτει. Εγω αυτο το βλεπω ακουσιο. Θα θελα να το ξαναδω παντως σε κανονικη ροη.

Link to comment
Share on other sites

Πως τους κρατάς ήρεμους τους παίχτες αν δεν δώσεις κάρτες??

Εκτός από το πέναλτι που δεν έδωσε στο χέρι, κάθε βουτία που κάνει ο Καραγκούνης(εκτός από μια) το δίνει και φάουλ δηλαδή έλεος. Δεν ξέρω αν έχει εντολή η όχι πάντως δεν κάνει ούτε για ερασιτεχνικό ο συγκεκριμένος

Link to comment
Share on other sites

Μα υπήρχε παίκτης ΜΕΣΑ στη εστία. Ffs δηλαδή παρωδία...

Πρέπει να 'ναι δύο αν ο GK είναι εκτός εστίας, αλλά πάλι, ήτανε 2 μάλλον ( μένει να δούμε από καλύτερη κάμερα όμως να 'μαστε σίγουροι )

Link to comment
Share on other sites

κοιτάξτε αυτο δεν λεγότανε αγώνας ... αλλά φανταστείτε να νίκαγε ο παναθηναϊκός τι θα γινότανε ... εδώ κατέβηκαν που νίκησε ...

εδιτ ο referi κινδύνευε μην του ορμήξουν 35κ άτομα

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.