Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

θα κανω 2 παραθεσεις απο αλλο site, πιστευω πως δεν χρειαζεται να πουμε τιποτα αλλο.

ΜΗΝ ΞΑΝΑΔΟΥΜΕ ΚΑΝΑ ΠΑΝΟ ΣΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑ

"ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΑΔΕΡΦΟ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΦΥΛΑΚΗ"

ΝΑ ΚΑΤΣΕΙ ΦΥΛΑΚΗ ΝΑ ΣΑΠΙΣΕΙ

ΠΟΛΥ ΚΡΑΤΗΣΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ...

ΖΑΓΟΡ ΟΛΟΙ ΑΥΤΟΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΟΚ!! ΕΧΘΡΟΙ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ!!

ΑΠΑΙΤΩ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΩΣ ΠΑΟΚΤΣΗΣ ΤΟ ΚΑΘΗΚΟΝ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΑΝΗΚΟΥΝ...ΣΤΗ ΦΥΛΑΚΗ.

ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ...ΒΙΝΤΕΟ...ΣΤΟΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ Σ ΕΝΑ ΚΕΛΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΕΙ ΣΟΥΡΩΤΗΡΙ ΤΟΝ ΛΟΚΟ ΚΑΝΑΣ ΝΤΑΒΡΑΝΤΙΣΜΕΝΟΣ ΕΠΙΒΗΤΟΡΑΣ!!!

(thx saki)

Και Γιαννη η ΑΕΚ οντως έπαιξε καλυτερα. Δεν εχω καμία αμφιβολία περί αυτού. Ούτε τα περί προβοκάτσιας στόχευαν την ΑΕΚ. Δίκαιο το αποτέλεσμα.

Ως κακό στην ομάδα εννοώ αυτους που κάνουν ότι κάνουν ξέροντας ότι θα τιμωρηθει η ομάδα. Αυτούς που καταστρεφουν την εικόνα του κόσμου μας, κρυμμένοι πίσω από την ταμπέλα του οπαδού, εξυπηρετώντας ή οχι συμφέροντα και όπως λες, εν τέλει βλάπτοντας και το άθλημα το ίδιο. Αυτούς εγω δεν τους θεωρώ φίλαθλους, αλλά εγκληματίες.

Το αποτέλεσμα σου το άξιζες. Δεν αντιλέγω με τιποτα σε αυτο και ουτε θελω "να το παίξω θύμα."

Έγινε επεξεργασία από alexis2044
Link to comment
Share on other sites

Ρε Αλέξη δεν λέω ότι εννοούσες την ΑΕΚ περί προβοκάτσιας και ούτε με ενδιαφέρει ποιους εννοούσες. Αυτό που λέω είναι ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ. Εξάλλου να σου πω και κάτι; Μέσα από την θήρα 4 βγήκαν αυτοί. Δεν μπορείς να τους πεις ούτε αγνώστους ούτε προβοκάτορες. Κανονικά οι ίδιοι οι φανατικοί οπαδοί, επειδή ακριβώς ΕΙΝΑΙ ΦΑΝΑΤΙΚΟΙ ΟΠΑΔΟΙ και εκείνη την στιγμή βλέπουν να γίνεται κακό στην ομάδα τους, έπρεπε να τους βουτήξουν να τους πλακώσουν στο ξύλο και μετά να τους παραδώσουν στην αστυνομία να τους χώσει και μέσα.

Υ.Γ. Τζάμπα φωνάζω σε σένα βέβαια και sorry κιόλας.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα ήμουν στο γήπεδο.. τι να πω μεγάλη ξεφτίλα..

όλο το γήπεδο να γιουχάρει την 4 και αυτοί να λένε ότι είναι βαριά του παοκ η φανέλα.

εκεί που σάλταρα είναι όταν μερικοί την έπεσαν σε όσους μπήκαν μέσα, τους την έπεσαν οι συνδεσμήτες τους γιατί "μην τον ακουμπάς είναι παοκτσάκι"..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ελλάδα γίναμε... - Paparazzi - Contra.gr

Υποκλοπές, τηλέφωνα, κασέτες, μηνύσεις, αγωγές και απειλές, εισβολές οπαδών επειδή χάνει η ομάδα, επιθέσεις σε παίκτες, συγκρίσεις κάφρων για το ποιος έκανε περισσότερα επεισόδια.

Ναι, μπορεί να γίνονται κι αλλού αυτά. Την κρίσιμη ώρα, όμως, κάποιοι διδάσκουν ήθος...

btw ο abidal είναι ο παίχτης που κουνούσε ειρωνικά τα 5 δαχτυλάκια στον ρονάλτνο και σε άλλους παίχτες της real όταν έχασαν 5-0 στον καμπ νου. Αυτά που γράφει από κάτω ο παπαράζι είναι πολύ σωστό..διαβάστε το...:T:

Link to comment
Share on other sites

btw ο abidal είναι ο παίχτης που κουνούσε ειρωνικά τα 5 δαχτυλάκια στον ρονάλτνο και σε άλλους παίχτες της real όταν έχασαν 5-0 στον καμπ νου.

Τι σχέση έχει; Και οι παίκτες της Μαδρίτης [κι όχι ρεάλ...], ρίχνανε ξύλο προς το τέλος εκείνου του αγώνα. Ντέρμπυ ήταν, ήταν μεγάλη νίκη για τους μεν μεγάλη ήττα για τους δε, και λογικό να υπάρξουν ανάλογες αντιδράσεις... Αυτό σημαίνει ότι δε θα συμπαρασταθούν στο συνάδελφό τους; Μπορεί -χτύπα ξύλο- κάποια στιγμή να βρεθούν στην ίδια θέση

Link to comment
Share on other sites

Παιδες, ενα πανο που ειχαν οι ΠΑΟΚΤΖΗΔΕΣ που ελεγε κατι για Περισσο και Στ. Λαρισης τι ακριβως ελεγε?

Χωρίς να ξέρω, χωρίς να έχω διαβάσει το πανό, λογικά θα "πήραν" αεκτζήδες..

Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει; Και οι παίκτες της Μαδρίτης [κι όχι ρεάλ...], ρίχνανε ξύλο προς το τέλος εκείνου του αγώνα. Ντέρμπυ ήταν, ήταν μεγάλη νίκη για τους μεν μεγάλη ήττα για τους δε, και λογικό να υπάρξουν ανάλογες αντιδράσεις... Αυτό σημαίνει ότι δε θα συμπαρασταθούν στο συνάδελφό τους; Μπορεί -χτύπα ξύλο- κάποια στιγμή να βρεθούν στην ίδια θέση

μάλλον δεν κατάλαβες ή και δεν διάβασες το όλο κείμενο καλά...δεν τους κρίνω...ειρωνικά αναφέρεται και παπαράζι και εγώ...αντιθέτως λέμε μπράβο που διδάσκουν ήθος 2 από τους μεγαλύτερους συλλόγους, αλλά και αντιπάλους μεταξύ τους, στην Ευρώπη...αν είχε το ίδιο πρόβλημα ο βύντρα ή ο τοροσίδης (χτυπα ξύλο) νομίζες θα έβλεπες τέτοια κίνηση??

Link to comment
Share on other sites

Vodafone SMS (7:44 PM) -

Την Κυριακή άλλο ένα πρωτάθλημα ξαναβάφεται κόκκινο! Ολυμπιακός-ΑΕΚ! Κάνε ανανέωση μέχρι την έναρξη του αγώνα και κέρδισε 1€/Γκολ του Ολυμπιακού μας!

Vodafone SMS (8:45 PM) -

Αν λάβατε ένα μήνυμα για τον κυριακάτικο αγώνα Ολυμπιακός-ΑΕΚ παρακαλούμε αγνοήστε το! Μας συγχωρείτε για την αναστάτωση!
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Vodafone SMS (7:44 PM) -
Την Κυριακή άλλο ένα πρωτάθλημα ξαναβάφεται κόκκινο! Ολυμπιακός-ΑΕΚ! Κάνε ανανέωση μέχρι την έναρξη του αγώνα και κέρδισε 1€/Γκολ του Ολυμπιακού μας!

LOL!!! Χειρότεροι και από την ΝΕΤ!!! :slap:

Link to comment
Share on other sites

Έχουν αρχίσει και παίζονται τα τελευταία 6 χρόνια πολύ άσχημα παιχνίδια με τους αθλητές.

Δείτε τις επιτυχίες τις Δεβετζή από το 2004 μέχρι το 2008. Ντοπέ ποτέ (?) και ξαφνικά είναι ντοπέ στη περίοδο που είχε πάρει την απόφαση να αποσυρθεί; Περίεργα πράγματα ρε αδερφάκι μου..

(Ψάξτε να βρείτε τι είχε πει ο Διαθεσόπουλος στη βουλή πριν 2 χρόνια για το θέμα του ντόπινγκ)

Link to comment
Share on other sites

Μια φορά στα 100.000 παιχνίδια...
Δείτε και αυτό που είναι μια φορά στα 500.000 παιχνίδια!!!

Άμα δεν μας δείξεις το "Μια φορά στα 1.000.000 παιχνίδια" εγώ δεν σου βάζω θετική :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Άμα δεν μας δείξεις το "Μια φορά στα 1.000.000 παιχνίδια" εγώ δεν σου βάζω θετική :p

Να εύχεσαι να μην δούμε τίποτα τέτοιο την Τρίτη ή την Πέμπτη... Μη πάθουμε καμμιά ανακοπή στα 23 μας... :p

Link to comment
Share on other sites

Να εύχεσαι να μην δούμε τίποτα τέτοιο την Τρίτη ή την Πέμπτη... Μη πάθουμε καμμιά ανακοπή στα 23 μας... :p

Αν γίνει κάτι τέτοιο την Τρίτη ή την Πέμπτη θα έχει κερδίσει η Πανάθα ρε man.

Εκτός και αν αναφέρεσαι αλλού :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.