Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Μας ακυρωσε κανονικοτατο δευτερο γκολ θα ειχαμε φυγει με την νικη 1-2 και να περναμε περισσοτερα χρηματα.

lol

Ο Τζορβας ειναι να παει να γινει φουρναρης ή μπετατζης.

Ο Alexis τι σε πείραξε τώρα; Έπαιζε χθες και δεν το πήραμε χαμπάρι; Όχι, γιατί έκλεισε στην Παλέρμο. Ο Κοτσόλης ήταν στο τέρμα εχθές.

Ολυμπιακός ήταν ο αρχιματατζής, πάω στοίχημα.

Σωστά. Και στο ΣΕΦ στέλνουν αποκλειστικά και μόνο παναθηναϊκούς (αρχι)ματατζήδες. Με πιστοποιητικό οπαδικών φρονημάτων πάνε οι μετακινήσεις στα ΜΑΤ...

Link to comment
Share on other sites

Σωστά. Και στο ΣΕΦ στέλνουν αποκλειστικά και μόνο παναθηναϊκούς (αρχι)ματατζήδες. Με πιστοποιητικό οπαδικών φρονημάτων πάνε οι μετακινήσεις στα ΜΑΤ...

Πλάκα κάνω, αλλά πρέπει να σκεφτούν 2 φορές πριν ρίξουν δακρυγόνο σε ευρωπαικό αγώνα.

Δεν είναι σουπα λιγκα η ευρώπη.

Link to comment
Share on other sites

Χτες η αστυνομία τα έκανα πουτ@να όλα, και είναι η βασική υπεύθυνη για την τιμωρία που θα φάει η ομάδα.-

Όλοι οι ΜΑΤατζήδες και αυτοί που τους διοικούν ήθελα να ήξερα σκ@τ@ έχουν μέσα στο κεφάλι τους; Μετα ενας φίλος που δουλευει στην αστυνομία παρεξηγείται οταν τον λέω μπατσο.

Link to comment
Share on other sites

lol

Ο Alexis τι σε πείραξε τώρα; Έπαιζε χθες και δεν το πήραμε χαμπάρι; Όχι, γιατί έκλεισε στην Παλέρμο. Ο Κοτσόλης ήταν στο τέρμα εχθές.

Σωστά. Και στο ΣΕΦ στέλνουν αποκλειστικά και μόνο παναθηναϊκούς (αρχι)ματατζήδες. Με πιστοποιητικό οπαδικών φρονημάτων πάνε οι μετακινήσεις στα ΜΑΤ...

τι lol; δεν καταλαβα... το γκολ ηταν κανονικοτατο, ο εποπτης ηταν της σχολής τυφλών. Σε επιπεδο UEFA ειναι εγκλημα τετοιο πραγμα. Το μονο που μπορω να δικαιολογησω ειναι αν εδωσε στην αρχη της φασης χερι στον Αθανασιαδη. Αν εδωσε offside πρεπει να παρει δρομο απο τα Ευρωπαικα γηπεδα ο καραγκιοζης.

που εισαι ρε Καρνεζη να βαλεις λιγο ταξη....

Για τον Τζορβα οκ λαθος μου, νομισα αυτος ηταν τερμα. Οτι ειπα, καντα redirect στον Κοτσόλη. Το γκολ που εφαγε ειναι τελειως ακυρο. Οχι οτι η υπολοιπη ομαδα επαιζε μπαλα, για τα πανυγηρια ηταν. Καλα να παθει ο Βιτολο! Καλα να παθει, να μαθει να λεει οτι "πηγα σε μεγαλυτερη ομαδα".

Οσο για τα ΜΑΤ αισχος που ριξανε διακρυγονα σε ευρωπαικο αγωνα. H τιμωρια ωστοσο ειναι δικαιη, Να μην κανατε επεισοδια.

Anyway, ΠΑΟΚ Vs Τοτεναμ Vs Roubin Kazan !!! θα βγαλουμε γουστα :D

Έγινε επεξεργασία από Dr.Paneas
Link to comment
Share on other sites

τι lol; δεν καταλαβα... το γκολ ηταν κανονικοτατο, ο εποπτης ηταν της σχολής τυφλών. Σε επιπεδο UEFA ειναι εγκλημα τετοιο πραγμα. Το μονο που μπορω να δικαιολογησω ειναι αν εδωσε στην αρχη της φασης χερι στον Αθανασιαδη. Αν εδωσε offside πρεπει να παρει δρομο απο τα Ευρωπαικα γηπεδα ο καραγκιοζης.

στο πρώτο ματς δεν έδωσε στους ουκρανούς καθαρότατο γκολ και πέναλντι του τσιρίλο.. αλλά εκεί ήταν καλός ο διαιτητής..

Link to comment
Share on other sites

στο πρώτο ματς δεν έδωσε στους ουκρανούς καθαρότατο γκολ και πέναλντι του τσιρίλο.. αλλά εκεί ήταν καλός ο διαιτητής..

Ειπα εγω οτι ειναι καλος ο διατητης ; Μην βαζεις λογια στο στομα μου. Καθαρο γκολ ηταν και πεναλτυ οπως τα λες -- κ εγω τα ιδια ελεγα τοτε με τα παιδια οταν βλεπαμε το ματς στο γηπεδο. Αλλα δεν ειναι λογικη αυτη που εχεις, δηλαδη επειδη επαιξε ΠΑΟΚ τοτε, θα παιξει και Καρπατι τωρα. Να παιξει συμφωνα με τους νόμους του ποδοσφαιρου θελω. τιποτα περισσοτερο, τιποτα λιγοτερο. Αν θες την γνωμη μου η δευτερη κιτρινη ηταν αυστηρή. Εκεί τους κατέστρεψε.

Δεν ειμαι κανενας κολλημενος. Βλεπω μπαλα, οχι χρωματα...

Link to comment
Share on other sites

Αυτό με το Τζόρβα δεν το καταλαβαίνω.

Απέχει απ' το να χαρακτηριστεί 'κλάση' τερματοφύλακα, αλλά είναι ο καλύτερος διαθέσιμος της ομάδας αυτή τη στιγμή.

Είναι παίκτης των ακαδημιών και έχει φαει και αγροτικά και πάγκο.

Έχει τατουάζ με το έμβλημα της ομάδας.

Μήπως των αδικείτε λίγο ;

Γενικά μετά τη Ριζούπολη ζείτε λίγο στον αστερισμό του εσωτερικού εχθρού (επιννοημένου ή μη).

Μπορεί και να φταίει το γεγονός πως μόνοι σας διαλύσατε εκείνη την ομάδα.(κακώς κατα τη γνώμη μου)

Ο Ολυμπιακός αν και θεωρώ ότι θα εμφανιστεί αξιόμαχος, νομίζω πως είναι κακή κλήρωση να έχεις τρείς ομάδες καλύτερες από εσένα στον όμιλο.

Της ΑΕΚ ο όμιλος δεν τρομάζει, αλλά δεν την πιστεύω.

Του ΠΑΟΚ δύσκολος, αλλά με καλά ματς, και αν έπρεπε αναγκάστικά να ποντάρω σε κάποιον από τους τρείς τα χρήματα μου, σε αυτόν θα τα έπαιζα.

ΑΕΚΑΡΑ εχω να δω από τον τελικό του κυπέλλου.

Αντε καλή σεζόν σε όλους μας:p

Link to comment
Share on other sites

wtf?!?!?!?!? 8-2? Το είδε κανείς; Ήταν τόσο άθλια η Άρσεναλ, ή απλώς ό,τι έκανε η Γιουνάιτεντ της έβγαινε;

Ή United έκανε ότι ήθελε. H Αrsenal μπορούσε να βάλει 2 γκολάκια ακόμη και ίσως να γλίτωνε κανένα. Είχε 50 τελικές το match.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα απολαυσα Man.United,Man.City και Real Madrid σε απλο και φανταστικο ποδοσφαιρο!

Αναμεσα τους ειδα και λιγο Κερκυρα-Παο και ηταν λες και εβλεπα Δ' εθνικη. ΔΕΝ ΕΠΑΙΖΑΝ ΜΠΑΛΑ:sick: Και αυριο θα λενε για τον καινουργιο Παναθηναικο και τον βασικο του στοχο το πρωταθλημα:...:

Link to comment
Share on other sites

Αρε ρε Manchester, ομαρα εισαι!!!

Ενα μεγαλο ευχαριστω στον εποπτη που ακυρωσε το κανονικο 2ο γκολ το ΠΑΟΚ. Παντε σπιτια σας αμα δεν μπορειτε. Υπαρχουν κι αλλες δουλειες. Και μετα αναρωτιεται γιατι τον βριζει ολο το γηπεδο. Γιατι εισαι **********, να γιατι σε βριζει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.