Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Καλα αμα γινοταν κανα αστειο στο "6-16" με εκεινο τον Καρπαζο-πως-διαολο-τον-λενε θα ξενερωνα τερμα.

Αυτος ο Μπουρουσης τα τελευταια χρονια οσο και να μου αρεσει, παντα θυμαμαι το τηλεφωνημα στον Ψωμιαδη

-"Κυριε Μακη, μου τελειωσε το φαρμακο" :hehe:

Ξεπατωθηκε παντως σημερα με 15reb.

Αντε να δουμε και τους Σερβοι... Απο τοτε με τον Ντανιλοβιτς στο ΟΑΚΑ δεν τους χωνευω μια!! Εχει να πεσει τρελλη χρστπνγ (αφου ειναι κι αυτοι ορθοδοξα αδερφια μας :p) στο ματς.

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά στατιστικά και παιχνίδι από τον Μπουρούση, αλλά παραλίγο να σερβίρει το ματς στην Αργεντινή με μια και μόνη κίνηση.

Πολύ χάρηκα όμως που η Εθνική σε αντίθεση με το παρελθόν δεν μάσησε σε εκείνο το σημείο.

Link to comment
Share on other sites

Καλα μια τεχνικη πηρε χαλαρωστε,δεν πηγε να βαλει καλαθια στο δικο μας καλαθι.

Ηταν συγκλονιστικός σημερα ο τυπος.

Και ο Ιαν τον θαψαμε πριν αλλα βοηθησε οταν χρειάστηκε.

Φοβερτο ματσ γενικα

Και εκεινος ο Nick Basket..eee...τι του εκαναν στην αμερικη?

Link to comment
Share on other sites

Αυτος ο Μπουρουσης τα τελευταια χρονια οσο και να μου αρεσει, παντα θυμαμαι το τηλεφωνημα στον Ψωμιαδη

-"Κυριε Μακη, μου τελειωσε το φαρμακο" :hehe:

Ποιος δε θα ήθελε τέτοια σχέση με τον πεθερό του?? :p

Link to comment
Share on other sites

Ποιος είπε ρε ότι ο Κομπότης δεν είναι τίμιος; Έ;

Κομπότης: «Δεν υπήρξε καμία απειλή σε Καπό» | gazzetta.gr

Ωρίστε ο άνθρωπος. Έλαμψε η αλήθεια.

Σοβαρά τώρα. Με το που βλέπεις μια τέτοια φάτσα, πριν σου πει καν ότι είναι "παράγοντας" στο ποδόσφαιρο, έχεις ήδη σχηματίσει μια Α χείριστη άποψη. Όταν σου πει δε ότι ασχολείται, το Α γίνεται Α.

Link to comment
Share on other sites

Μας ζορίζουν άσχημα

Δεν ξέρω αν το έχουμε. Όχι ότι θα το παρατήσουμε αλλά μοιάζει να μην μπορούμε να βρούμε το κουμπί τους. (+ το ότι τους ψιλοέχει ανοίξει και λίγο)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.