Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

για να δούμε εάν κολυμπάει ο γάυρος σε κρύα νερά.

α! και για να μην ξεχνιόμαστε........αφού ο Πανιώνιος πήγε στο Καραϊσκάκη για το 2πλό.....έφαγε 4.....και το γήπεδο χειροκρότησε και τον Λεμονή που το πάλεψε το παιχνίδι.....

ε μετά απο 2 αγωνιστικές του Λεμονή στον Πανιώνιο και αφού έδωσε και την 4άρα στην παράγκα καλή είναι και η παραίτηση

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/index.html

ε ρε γέλια που έχουν τα γαυράκια:rofl:

Link to comment
Share on other sites

για να δούμε εάν κολυμπάει ο γάυρος σε κρύα νερά.

α! και για να μην ξεχνιόμαστε........αφού ο Πανιώνιος πήγε στο Καραϊσκάκη για το 2πλό.....έφαγε 4.....και το γήπεδο χειροκρότησε και τον Λεμονή που το πάλεψε το παιχνίδι.....

ε μετά απο 2 αγωνιστικές του Λεμονή στον Πανιώνιο και αφού έδωσε και την 4άρα στην παράγκα καλή είναι και η παραίτηση

http://www.contra.gr/Soccer/Hellas/Superleague/index.html

ε ρε γέλια που έχουν τα γαυράκια:rofl:

Μπαα δεν κολυμπάει, πάγωσε :hang3:

Link to comment
Share on other sites

ωραία διαιτησία...χαρίστηκε σε 3 κίτρινες στην Ξάνθη σε τραβήγματα και αγκωνιές και έδωσε στον Σαριέγκι την πρώτη κίτρινη που καταλάθος πάτησε τον Αγκάλι.Στο δεύτερο έκοψε 2 οφσαηντ τον Σάλπι που δεν ήταν και έδωσε κίτρινη και στο Γκούμα ενώ ο άλλος πέταξε από πάνω σαν μαχητικό.

παρόλαυτα σήμερα πήρα πάλι ηρεμιστικά για να δω μπάλα.....

εντάξει γιατρέ μου το πήρα απόφαση.....όποτε βλέπω την Πανάθα θα έχω πάρει πρώτα τα υπογλώσσια.

:smoke:

Link to comment
Share on other sites

καλα ρε τοσα ματς ειχε, την αδιαφορη μπαρτσα βρηκες να παιξεις;...αφου ειχε ηδη προκριθει σαν πρωτη κιολας και την κυριακη παιζει με τη ρεαλ...τι κινητρο να χε να νικησει τη σαχταρ;

racer περα απ την πλακα αν παιζαμε τωρα με την ρεαλ,στην κατασταση που ειναι, περνουσαμε με 2 νικες κιολας....

Έγινε επεξεργασία από gilardino
Link to comment
Share on other sites

όντως ρε άστρο... Αν ρώταγες κιόλας θα σου το έλεγα ότι κατεβαίνει με 2ο τερματοφύλακα για βασικό, και τρίτο για αναπληρωματικό, και με 4 πιτσιρικάδες. Τέσπα.

Ξαναπαίξε το Σάββατο (κι ουχί την Κυριακή), άσσο ημίχρονο, άσσο τελικό, με όβερ :p Θα σου έλεγα και ακριβές σκορ, αλλά δεν ξέρω αν θα καταφέρει η Ρεάλ Μαδρίτης να σκοράρει :p

PS Είναι Μπαρσελόνα, και Μπάρσα (χωρίς "τ") :)

Link to comment
Share on other sites

ασε ε μη μου θυμιζεις το τζοκερ γιατι προσφατα για εναν αριθμο εχασα 8.000....τη τυχη μου....

edit:κυριακη δε παιζουν μπαρτσελονα-ρεαλ;

Έγινε επεξεργασία από gilardino
Link to comment
Share on other sites

γκολαρα ο μεσις !!!

επισης, ισπανοι-καταλανοι speakers FTWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWWW

επισης, δεν ειδα αν οι 2 σκορερ πηραν καρτα επειδη βγαλανε φανελες...απ την αλλη σημερα, στη Λαρισα ενας πηρε 2η κιτρινη για πανηγυρισμο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.