Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

Ο κος Νικολακόπουλος είναι ο ίδιος που ξυλοκοπήθηκε πριν λίγο καιρό από αγνώστους ;;;;....

"Να παίρνει το πρωτάθλημα και να μην μπορεί να πανηγυρίσει! Που να πανηγυρίσει; Στο ΣΕΦ; Τρέχοντας θα φεύγουν για τα αποδυτήρια με τις πετσέτες στα κεφάλια, όπως κάνει κάθε φιλοξενούμενος σε κάθε τελικό…"

και ακόμα του επιτρέπουν να γράφει.....

Να μην του δώσω του Παναθηναϊκού τη χαρά να πανηγυρίσει το πρωτάθλημα μέσα στο ΟΑΚΑ. Με τα παιδάκια να βλέπουν στην τηλεόραση πανηγύρια των παικτών με την πράσινη φανέλα και τους παίκτες με την κόκκινη φανέλα να φεύγουν σκυμμένοι…

Ας το πανηγυρίσουν το πρωτάθλημα μόνοι τους στο ΟΑΚΑ. Αλλά δεν θα το δείχνει η τηλεόραση ότι πανηγύρισαν με νίκη επί του Ολυμπιακού. Να μην το βλέπουν τα νέα παιδάκια, που πρέπει να είναι γαβράκια…."

Όποια φράση και να πάρεις είναι ....δεν ξέρω τι να πω...

εγώ πάντως το κεσεδάκι με το γιαούρτι (με την πέτσα) άνετα θα του το έριχνα....

και ας έρθει ο Παστελίδης να πεί ποιος άλλος σε αντίπαλο στρατόπεδο είναι τόσο προκλητικός όσο αυτός ο γελοίος και ο Θεοδωρίδης...

εγώ πάντως αν ήμουν Ομπραντοβιτς θα έκανα τα πάντα για μια τριαντάρα στο ΣΕΦ...να αδειάσει το γήπεδο απ'το ημιχρονο...να πανηγυρίσει ΠΑΝΑΞΙΑ ο Παναθηναικος το ΚΑΛΥΤΕΡΟ Triple Crown που έγινε ποτε΄ΟΛΑ εις βάρος των γαύρων...

Έγινε επεξεργασία από sstav
Link to comment
Share on other sites

Ο κος Νικολακόπουλος είναι ο ίδιος που ξυλοκοπήθηκε πριν λίγο καιρό από αγνώστους ;;;;....

"Να παίρνει το πρωτάθλημα και να μην μπορεί να πανηγυρίσει! Που να πανηγυρίσει; Στο ΣΕΦ; Τρέχοντας θα φεύγουν για τα αποδυτήρια με τις πετσέτες στα κεφάλια, όπως κάνει κάθε φιλοξενούμενος σε κάθε τελικό…"

και ακόμα του επιτρέπουν να γράφει.....

Να μην του δώσω του Παναθηναϊκού τη χαρά να πανηγυρίσει το πρωτάθλημα μέσα στο ΟΑΚΑ. Με τα παιδάκια να βλέπουν στην τηλεόραση πανηγύρια των παικτών με την πράσινη φανέλα και τους παίκτες με την κόκκινη φανέλα να φεύγουν σκυμμένοι…

Ας το πανηγυρίσουν το πρωτάθλημα μόνοι τους στο ΟΑΚΑ. Αλλά δεν θα το δείχνει η τηλεόραση ότι πανηγύρισαν με νίκη επί του Ολυμπιακού. Να μην το βλέπουν τα νέα παιδάκια, που πρέπει να είναι γαβράκια…."

Όποια φράση και να πάρεις είναι ....δεν ξέρω τι να πω...

εγώ πάντως το κεσεδάκι με το γιαούρτι (με την πέτσα) άνετα θα του το έριχνα....

και ας έρθει ο Παστελίδης να πεί ποιος άλλος σε αντίπαλο στρατόπεδο είναι τόσο προκλητικός όσο αυτός ο γελοίος και ο Θεοδωρίδης...

εγώ πάντως αν ήμουν Ομπραντοβιτς θα έκανα τα πάντα για μια τριαντάρα στο ΣΕΦ...να αδειάσει το γήπεδο απ'το ημιχρονο...να πανηγυρίσει ΠΑΝΑΞΙΑ ο Παναθηναικος το ΚΑΛΥΤΕΡΟ Triple Crown που έγινε ποτε΄ΟΛΑ εις βάρος των γαύρων...

Αυτό ακριβώς.

+30 από το ημίχρονο η καλύτερη τιμωρία για τέτοιους "ανθρώπους", αυτό χρειάζονται κάτι ελαφρόμυαλοι σαν αυτό το ζώον.

Link to comment
Share on other sites

και ας έρθει ο Παστελίδης να πεί ποιος άλλος σε αντίπαλο στρατόπεδο είναι τόσο προκλητικός όσο αυτός ο γελοίος και ο Θεοδωρίδης...

Τον Πρασινοφρουρό που γράφει στην Πράσινη, τον έχεις διαβάσει; Δεν είναι τυχαίο που δεν λέει το ονομά του :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά πιστεύατε ότι ο βάζελος θα έχανε την ευκαιρία να βγάλει λεφτά από τα εισιτήρια στην έδρα του;

Ακριβως για αυτο το λογο εχασε ο ΠΑΟ...ακριβως...πραγματικα για αυτον το λογο

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.