Jump to content



Ch.L-UEFA, & ΝΒΑ και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις (SportsLab)


astrolabos

Recommended Posts

pastel.....δε ξέρω άμα παρατήρησεις με πόση χαλαρότητα κάθονταν στον πράσινο πάγκο σήμερα.......16 λάθη και το 1/3 από τα αμυντικά σας ριμπάουντ....και πάλι χάνατε μόνοι σας τα καλάθια και τις βολές και μας νικήσατε με 4 πόντους.......

και τι νομίζεις δηλαδή θα γίνει στο ΟΑΚΑ?.......οτι έχεις πιθανότητες?......ξύπνα ρε.....διαφημίσεις....εισητήρια....φιέστα μπροστά στους οπαδούς......του χρόνου πάλι λέμε.

Υ.Γ.

κρίμα για τον Παπαλουκά για το διάστρεμμα.

Link to comment
Share on other sites

Τονωση ηταν....

15€ Πολλα....lol

Ενα πραγμα δεν μπορω να καταλαβω...ο Παναθηναικος δεν υπαρχει φορα που να χασει το παιχνιδι πραγματικα? Παντα δηλαδη για καποιο λογο θα χανει?

Edit:http://www.sport-fm.gr/article/178774

Έγινε επεξεργασία από pastelidis.n.s.
Link to comment
Share on other sites

Το βρωμόχερο του Σάρας, ποιος θα το κόψει; :p

Πέρα από κάτι δακρυγόνα (και κάτι μολότωφ εξ όσων λέγαν τα ΜΑΤ) που έπεσαν έξω από το γήπεδο, αρκετά ήρεμα τα πράγματα (δεδομένου και του πρόσφατου παρελθόντος). Μου έκανε εντύπωση ο σωματικός έλεγχος, καθώς με ελέγξανε και στα μπατζάκια :to_pick_ones_nose3:

Link to comment
Share on other sites

δεν πειράζει......θα μεγαλώσεις και εσυ....θα κόψεις το γήπεδο για να αποφύγεις τους κάφρους και θα δεις τα πράγματα πιο νηφάλια.

ειλικρινά πάντως στο ξαναλέω να μην παθιάζεσαι.........πάρτο στη πλάκα.......και το μόνο που να σου μένει είναι η καλοπροαίρετη καζούρα στα φιλαράκια που το βλέπετε παρεά και υποστηρίζουν άλλη ομάδα από σένα.

σήμερα όμως ήταν πεντακάθαρο οτι δεν ένοιαζε πολύ και τον Ζέλικο η ήττα....γι αυτό και πήγε το παιχνίδι στο πόντο χωρίς να κοκκινίζει από θυμό με τα χαμένα ριμπάουντ ή τις χαζομάρες του Σάρας στις τελευταίες επιθέσεις.

εμένα μου παραφάνηκε ήρεμος για 16 λάθη και 20 χαμένα ριμπάουντ πάντως.:hehe:

και μη μου πεις οτι άμα παιζόταν το ίδιο παιχνίδι στο ΟΑΚΑ δεν θα είχε αφρίσει ωστέ να τον φοβηθεί το μάτι σου....

κατα βάθος το ξέρετε οι ολυμπιακοί οτι σήμερα απλά κερδίσατε λίγο ψυχολογία για να μην πέσουν γιούχες από τον κόσμο σας.....και παίξουν χειρότεροι τριγμοί στην ομάδα....

στο ΟΑΚΑ όμως......θα γίνει φιέστα:)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

αντικειμενικά, παιχνίδι που είναι στον πόντο, και κρίνει πρωτάθλημα, δεν το αφήνεις. Για αυτό πήρε και 2-3 τάιμ άουτ στο τέλος (Αύριο δε δουλεύει πρωί, οπότε δεν τον ένοιαζε :p) Και μετά κάνεις ένα φιλικό στο ΟΑΚΑ και παίρνεις και τα λεφτά από τα εισητήρια, τις διαφημίσεις, και τα τηλεοπτικά ;)

Link to comment
Share on other sites

δεν πειράζει......θα μεγαλώσεις και εσυ....θα κόψεις το γήπεδο για να αποφύγεις τους κάφρους και θα δεις τα πράγματα πιο νηφάλια.

ειλικρινά πάντως στο ξαναλέω να μην παθιάζεσαι.........πάρτο στη πλάκα.......και το μόνο που να σου μένει είναι η καλοπροαίρετη καζούρα στα φιλαράκια που το βλέπετε παρεά και υποστηρίζουν άλλη ομάδα από σένα.

σήμερα όμως ήταν πεντακάθαρο οτι δεν ένοιαζε πολύ και τον Ζέλικο η ήττα....γι αυτό και πήγε το παιχνίδι στο πόντο χωρίς να κοκκινίζει από θυμό με τα χαμένα ριμπάουντ ή τις χαζομάρες του Σάρας στις τελευταίες επιθέσεις.

εμένα μου παραφάνηκε ήρεμος για 16 λάθη και 20 χαμένα ριμπάουντ πάντως.:hehe:

και μη μου πεις οτι άμα παιζόταν το ίδιο παιχνίδι στο ΟΑΚΑ δεν θα είχε αφρίσει ωστέ να τον φοβηθεί το μάτι σου....

κατα βάθος το ξέρετε οι ολυμπιακοί οτι σήμερα απλά κερδίσατε λίγο ψυχολογία για να μην πέσουν γιούχες από τον κόσμο σας.....και παίξουν χειρότεροι τριγμοί στην ομάδα....

στο ΟΑΚΑ όμως......θα γίνει φιέστα:)

Oτι και να σου πω το αντιθετο θα μου λες...

Το οτι δεν εκατσε το παιχνιδι σε 3 παικτες σας δεν σου λεει κατι....?

Αν χασεις λεω ΑΝ χασεις το πρωταθλημα που οι πιθανοτητες ειναι ελαχιστες πιστεψε με...θα γυρισεις και θα ψαξεις μια μια τις φασεις για την διαιτησια ή θα πεις σας το χαρισαμε γιατι εχουμε πολλα με τα 11 τα συνεχομενα...!

Link to comment
Share on other sites

έχεις κολλήσει όμως.............Τσουκαλάκι μας έγινες.,.........ξεκόλλα όσο είναι καιρός για ασχολήσου με πιο ενδιαφέροντα πράγματα στη ζωή.

αυτά είναι μόνο για πλάκα.

και σου κάνω φιλική παράκληση...άμα χάσεις στο ΟΑΚΑ με λιγότερο από 20 πόντους να βγεις και να μου κάνεις όση καζούρα θες.........θα τη δεχτώ αδιαμαρτύρητα:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Θέλω πολύ ή να γίνει κάτι κουλό και να χάσει ο Παναθηναϊκός ή να μην πατήσει κανένας στο γήπεδο τη Δευτέρα. Ντροπιάζουνε την ομάδα τους έλεος.

ΥΓ. Ολυμπιακός είμαι. :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ παστελίδη ήμουν ο μόνος που είδα ένα ΤΡΑΓΙΚΟ παιχνίδι μπάσκετ, λες και έπαιζαν στο χαλαρό 2 ομάδες της Α1 για ένα αδιάφορο ματς?

Από τη μια τα εξωφρενικά πολλά και αστεία και πραγματικά ανεξήγητα λάθη του Παναθηναϊκού. 5 φάουλ σχεδόν σε κάθε περίοδο μέσα σε ένα 2λεπτο, τι-είναι-το-ριμπάουντ, τραγικά πράγματα δηλαδή.

Από την άλλη οι ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ηλιθιότητες που έκαναν κάτω από το καλάθι οι παίχτες του Ολυμπιακού που πασχίζαν να βάλουν ένα ΓΕΛΟΙΟ δίποντο - και αυτό κατ' εξακολούθηση!

Και θες να μου πεις ότι είδες μπάσκετ? Είδες έναν "ικανό" Ολυμπιακό να "κερδίζει" τον Παναθηναϊκό "με την αξία του"?

Εγώ είδα 2 ομάδες που παίζαν λες και ήταν φιλικό/αδιάφορο ματσάκι, αν δεν έβαζε εκείνο το τρίποντο από τα 10 μέτρα ο άλλος δε θα θυμόμουν απολύτως τί-πο-τα από αυτό το ματς.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

του ξεφυγε του Nicolas: "Χρειαζόμαστε μια νίκη, την οποία θέλουμε να πάρουμε στο ΟΑΚΑ, για να πανηγυρίσουμε, μαζί με τον κόσμο μας".

Οι αλλοι κρατησαν τη γραμμη "μην μας παρουν χαμπαρι-πειτε οτι ο οσφπ μας κερδισε ανετα"

Link to comment
Share on other sites

σας το χαρισαμε γιατι εχουμε πολλα με τα 11 τα συνεχομενα...!
τα 11 δεν είναι το σημαντικό.....το 3ple crown για 2η χρονιά είναι που μετράει.

Και οριστε συμπυκνωμενο το επιπεδο των αγνων οπαδων...

Ρε γυριστε πισω στο ποδοσφαιρο σας!

Link to comment
Share on other sites

Αρχίζω να πιστεύω, πάντως, ότι ο JChillin, μάλλον με έχει σε πιθανό 1 vs 1 :p Έχει ανέβει πολύ στους τελικούς. Παίζει και καλή άμυνα (ειδικά για αμερικάνος)

Link to comment
Share on other sites

Μολις πηρα tickets!!!!!!!!!!!:jester::victory::dirol:

darien ελπιζω να μην το λες σοβαρα οτι παιζει να μην εχει κοσμο το γηπεδο την δευτερα.θα βουλιαξει ανετα.χαμος στην λεωφορο απο κοσμο για tickets αν και καθημερινη.πραγματικα δεν εχει ελπιδα ο γαυρος

-ΓαυροςΝο1:"Κανα πρωταθλημα θα παρουμε?"

-ΓαυροςΝο2:"ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!"

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.