Jump to content



Τσιπηδες της EVGA


ea6gka

Recommended Posts

επειδη μολις συνειδητοποιησα οτι η ολοκαινουρια καρτα EVGA 260GTX ενω στο site http://www.evga.com/products/moreInfo.asp?pn=896-P3-1260-AR&family=GeForce%20GTX%20200%20Series%20Family

δειχνει ξεκαθαρα οτι εχει και το καλωδιο για το HDMI port στην πραγματικοτητα ομως:

το μοντελο λεει 896-P3-1260-AR

ευρωπη ειναι 896-P3-1260-ΕR

και δεν εχει το καλωδιο αυτο . δλδ ειναι ΑΧΡΗΣΤΗ η καρτα και δεν μπορω να χρησιμοποιησω για την 37ρα μου. Τι να πει κανεις δλδ?καραγιουφταρια :TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD::TD:

Link to comment
Share on other sites

Ειναι σχετικα ακριβα τα HDMI καλωδια,ακομα και no-name αν παρεις

Προτεινω να μετρησεις αποσταση και να παρεις ενα HDMI-->HDMI και απο καπου να βρεις, αν δεν εχεις ηδη,ενα DVI-->HDMI adaptor

Link to comment
Share on other sites

Αυτοί είναι πολυεθνικές εσύ τελικός πελάτης.

Αυτοί θα βγάλουν από τη μύγα ξύγκι, εσύ θα έχεις πάντα μια χασούρα λίγο ή πολύ.

Το καλωδιάκι έχει μια Α τιμή. Πάρε το κάνε τη δουλειά σου, αλλιώς μην τους προτιμάς.

Έτσι είναι τα πράγματα και να τα αλλάξουμε εμείς δεν μπορούμε....

Link to comment
Share on other sites

Έχουν και οι nvidia...απλά δεν θα πάρουν από την ενσωματωμένη στην κάρτα, αλλά πρέπει να τις συνδέσεις εσύ με την κάρτα ήχου σου...

Για δες έχει πουθενά πάνω στην κάρτα, 2 pinάκια?

Link to comment
Share on other sites

παντως θα μπλεξεις ασχημα με τους drivers της nvidia Και το hdmi output.θα σου βγαζει οτι να ναι αναλυσεις

Και λίγα λες.... έχω την 8800GT η οποία κυριολεκτικά με έχει ΠΡΗΞΕΙ για να δείξει σωστά στην 32" LG κ δε τα χω καταφέρει, έχω σηκώσει τα χέρια ψηλά. παρ' όλα αυτά η 7600 του laptop βγάζει σωστή εικόνα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.