Jump to content



Xp activation


porgy

Recommended Posts

Τα xp που εχω μου επιτρέπουν 25 ενεργοποιησεις online, τις οποιες και εχω κανει προ πολλου.

Τηλεφωνικα ειναι μανικι γιατι μετα απο μια λαθος πληκτρολογηση που εκανα παλιοτερα, καθε φορα που καλω για ενεργοποιηση πλεον μου λεει οτι υπαρχει λαθος, με συνδεουν με το τμημα εξυπηρετησης πελατων, και αφου τους δωσω καποιες πληροφοριες περναν τη γραμμη και παλι σε μαγνητοφωνημενες οδηγιες οπου και μου δινεται ο κωδικος ενεργοποιησης.

Υπάρχει καποιος αλλος τροπος για ενεργοποιηση;

Link to comment
Share on other sites

Δηλάδη το να πάρεις τηλέφωνο γιατί το αππορίπτεις.Παρεπιμπτώντος εγώ ποτέ δεν έχω κάνει ενεργοποίηση μέσω διαδικτίου, πάντα μέσω τηλεφώνου και η κλήση είναι δωρεάν.Απλώς τους λες έκανα format και ο παλιός κωδικός δεν πιάνει και σου δίνουν νέο.Τόσο απλά.

Link to comment
Share on other sites

@astrolabos: nice trick θα το έχω υπόψιν μου.Αν και κοντά 2 χρόνια χρησιμοποιώ το ίδιο cd με έαν φίλο μου και σχεδόν κάθε 3-4 μήνες κάνουμε και οι δύο format και ποτέ δεν έτυχε κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Δηλάδη το να πάρεις τηλέφωνο γιατί το αππορίπτεις.Παρεπιμπτώντος εγώ ποτέ δεν έχω κάνει ενεργοποίηση μέσω διαδικτίου, πάντα μέσω τηλεφώνου και η κλήση είναι δωρεάν.Απλώς τους λες έκανα format και ο παλιός κωδικός δεν πιάνει και σου δίνουν νέο.Τόσο απλά.

Ναι..τους δινω το Product key και ολα κυριλε. απλα ρωτησα αν υπαρχει τροπος να αποφυγω αυτην τη διαδικασια.

:thank_you2: astrolabos . θα το τσεκαρω. Με μια πρωτη ματια στο link σου βρηκα και κατι ακομα πολυ χρησιμο για μενα. "Μαζική μετονομασία εύκολα και γρήγορα" ευχαριστω και παλι.

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτο που ειχα κανει στα XP και τελειωνεις απο αυτα μια κ καλη, ειναι να κανω καθαρη εγκατασταση, να βαλω οτι update μπορω μεσω ιντερνετ, τα ενεργοποιησα ΜΙΑ φορα και μετα GHOST... To GHOST ειλικρινα σε σωζει και δεν νοιαζεσαι για τιποτα.Μια φορα θα τα κανεις και μετα τελος..Οποτε θες θα εχεις σε 5 λεπτα εγκατασταση καθαρη, και ενεργοποιημενη...

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτο που ειχα κανει στα XP και τελειωνεις απο αυτα μια κ καλη, ειναι να κανω καθαρη εγκατασταση, να βαλω οτι update μπορω μεσω ιντερνετ, τα ενεργοποιησα ΜΙΑ φορα και μετα GHOST... To GHOST ειλικρινα σε σωζει και δεν νοιαζεσαι για τιποτα.Μια φορα θα τα κανεις και μετα τελος..Οποτε θες θα εχεις σε 5 λεπτα εγκατασταση καθαρη, και ενεργοποιημενη...

με ποιο προγραμμα το κανεις?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.