Jump to content



Recommended Posts

μονο εμενα μου φανηκε copy paste του oblivion με διαφορετικα σκηνικα και storie?gameplay ακριβος το ιδιο πραγμα...

Ναι όντως, δεν εχουν αλλάξει και πολλά πραγμάτα,όχι ότι είναι κακό βέβαια.Ούτως ή αλλως λίγα είναι τα νέα παιχνίδια με προτότυπο gameplay.

Link to comment
Share on other sites

Το τερμάτισα μετά από 25 ώρες gameplay συνολικά και με τον βορειοδυτικό χάρτη σχεδόν ανεξερεύνητο...Το παιχνίδι ειναι απλά κορυφή,τρομερή ατμόσφαιρα,σε βάζει τελείως σε κλίμα "end of days" , "παναιαμ΄ποιος μας σωνει"...Εχω μια μικρή εντύπωση ότι στο Oblivion ήσουν ποιο ελεύθερος σε σχέση με το fallout 3...Βεβαια τ ο να μπούμε σε διαδικασία σύγκρισης είνα λίγο αστοχο...Anyway εννοείται ξανακάνω load σε διάφορα σημεία να ακολουθήσω διαφορετικες προσεγγίσεις και να ανακαλύψω και όλο το χάρτη με τα sidequests...Bottom line , το παιχνίδι τα ΚΑΡΑΣΠΑΕΙ!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδες....fin! Το τελειωσα!Μου αφησε πολυ καλες εντυπωσεις αν και θα ηθελα να ηταν λιγο πιο μεγαλο(1-2 ωρες + θα ηταν καλα)μολις βρω χρονο ευελπιστω να του κανω αλλη μια run αλλα διαφορετικα!

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, υπάρχει ήδη Patchάκι ή ιδέα μου είναι;

Fallout 3 Patch 1.0.0.15 Released !

* Fixed occasional crashes when exiting the game or using Alt F4 to exit.

* Fixed crashes when using Alt-Tab while binks or credits were playing.

* The game now restarts properly after title updates finish installing.

Και το πρώτο φιξάκι, ήδη το βίωσα κατά των εξόδων μου απ'το παιχνίδι!

Έγινε επεξεργασία από NikMark
Link to comment
Share on other sites

Ειναι καταθλιπτικό το σκηνικό του, πολύ μαυρίλα και μιζέρια :( Δύσκολα παλεύεται

Προτιμούσα το σκηνικό του Oblivion, τα τόπια ήταν χάσιμο...

Το παιχνιδι ειναι post apocalyptic oπως και τα προηγουμενα της σειρας....

Μετα απο πυρηνικο ολοκαυτωμα πως νομιζεις οτι θα ηταν ο τοπος ??

Αμα θες πολυχρωμα τοπια με λουλουδακια και ουρανια τοξα και χαριτωμενα ζωακια κλπ πηγαινε παιξε κανενα World of Warcraft

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.