Jump to content



Call of Duty:World at War PC Multiplayer Client


stackeras

Recommended Posts

2hgb95t.jpg

Multiplayer beta client now available

Activision has released the multiplayer client for the PC version of Call of Duty: World at War, a new first person shooter sequel developed by Treyarch Invention. Visit this website to obtain your key. Call of Duty: World at War will be available in North America on November 11, 2008, and in the UK on November 14, for PC, Xbox 360, PS3 and Wii.

Instruction

1-Download the PC Beta Installer from the below mirror links.

2-Install the game using the CD-KEY you received in your email

3-Download the in game instruction manual.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

to game ήδη κατεβαίνει ενώ μου έστειλαν και κωδικό.

Δεν γνωρίζω την διαδικασία του registration. Οποια και αν ειναι θα έχω προλάβει να την κάνω μέχρι το βράδυ που θα γυρίσω σπίτι απο τη δουλειά.

Οπότε θα είμαι έτοιμος για τρελό ξενύχτι!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησαν τα προβληματα...

Κανω install..περναω τον κωδικο που μου δινουν...και μετα απο 1 λεπτο παιχνιδιου με πεταει και μου λεει οτι αλλος χρησιμοποιεί τον κωδικο μου.....

Γνωμες ? τι κανω ? το σπαω η οχι ? :rant:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εκανα register χθες το βραδυ αλλα δε μου εστειλαν κανα κωδικο. Επισης λεει οτι ο κωδικος θα ειναι και στο profile αλλα δεν βλεπω να υπαρχει κατι. Τι κανω λαθος?

edit: ακυρο ξαναγραφτηκα με αλλο email και μου εστειλαν κατευθειαν το key. :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια εκανα register χθες το βραδυ αλλα δε μου εστειλαν κανα κωδικο. Επισης λεει οτι ο κωδικος θα ειναι και στο profile αλλα δεν βλεπω να υπαρχει κατι. Τι κανω λαθος?

τι να πω, ίσως να έστειλαν πρώτα στα εγγεγραμμένα μέλη και ίσως σε κανα δύο μέρες να κάνουν μία "σούμα" και να στείλουν σε όλους τους καινούργιους, σε αυτούς δηλαδή που γράφτηκαν μετά την κυκλοφορία ή παράλληλα (μιάς και αναφέρεις οτι γράφτηκες χτες βράδυ) του CODWOW pc beta multiplayer.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.