Jump to content



Bοήθεια για αγορά BLU RAY RECORDER


marios007

Recommended Posts

Θα ηθελα μια μικρή βοήθεια για να αποφασίσω ποιό BLU RAY RECORDER να αγοράσω.

Αν και δεν υπάρχει μεγάλη ποικιλία στην αγορά.

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.330627

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.325622

Αν κάποιος έχει αγοράσει κάποιο άλλο μοντέλο και έχει να προτείνει κάτι ας βοηθήσει.

Και παρακλώ μην αρχίσουμε την διαμάχη αν αξίζει η αγορά ενός BLU RAY RECORDER. Σαφέστατα και οι τιμές των σκληρών είναι πολύ χαμηλές αλλά τα δισκάκια αρχειοθετούνται πιο εύκολα. :D

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, μπορούν και βγάζουν προϊόντα με 1 χρόνο εγγύηση τη στιγμή που ισχύει το περί 2 ετών σε ολόκληρη την E.U. ?

Ρωτάω γιατί το έχω δεί και σε άλλα προϊόντα και εκνευρίζομαι με το θράσος....

Επί του θέματος, θα προτιμούσα το LG λόγω διαφοράς τιμής σε σχέση με τα extra του Plextor...

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη, μπορούν και βγάζουν προϊόντα με 1 χρόνο εγγύηση τη στιγμή που ισχύει το περί 2 ετών σε ολόκληρη την E.U. ?

Ρωτάω γιατί το έχω δεί και σε άλλα προϊόντα και εκνευρίζομαι με το θράσος....

Επί του θέματος, θα προτιμούσα το LG λόγω διαφοράς τιμής σε σχέση με τα extra του Plextor...

εχω διαβασει οτι στην ελλαδα δεν εχει εφαρμοστει ο νομος αυτος ακομα...:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Εδω και 3+ χρονια χρησιμοποιω 1 DVD-RW το οποιο εχω μετατρεψει με κιτ σε εξωτερικο

Ποτε δεν αντιμετωπισα προβλημα σε οτι κι αν του ζητησα(backup,αντιγραφα ασφαλειας...) και συνδεεται σε οποιο PC θελω(πχ να βοηθησεις φιλο που εχει γεμισει και χρειαζεται backup+format επειγοντως) σε λιγοτερο απο 1 λεπτο

Ναι,ειναι πιο αργο απο SATA αλλα ποσο συχνα κανουμε εγκατασταση software ή backup...???

ΥΓ επισης εχεις τη δυνατοτητα να βαλεις το tower οπουδηποτε και να εχεις πανω στο γραφειο μονο το BD :dirol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.