Jump to content



Western Digital


By_Dj

Recommended Posts

Έχω έναν σκληρό Western Digital 250 gb και θα ήθελα να ρωτήσω γιατι στα windows vista ultimate μου βγάζει ως βαθμολογία 5.4.Πρέπει να πάρω άλλον σκληρό πιο γρήγωρο για να βγαλει παραπάνω?Ποιόν θα μου λέγατε να πάρω?

Ευχαριστώ:yes4::yes4:

Link to comment
Share on other sites

Φράγμα, έχει 2 αξιολογήσεις για τα γραφικά, η πρώτη αναφέρεται στα σχετικά με το Aero και η δεύτερη στα παιχνίδια. Εκτός αν ως παιχνίδια εννοεί τον ενσωματωμένο Ναρκαλιευτή και την Πασιέντζα Αράχνη, οπότε πάω πάσο. :)

Πιστεύω ότι θα έπρεπε να είναι πολύ αυστηρότερο στην αξιολόγηση το όλο σύστημα, αλλά δεν πειράζει.

Btw, ο Ε8200 που έχω βγάζει 5,7 είτε είναι χρονισμένος στα 2.6 είτε στα 4.0 GHz... Εδώ τι παίζει?

Link to comment
Share on other sites

Όχι απλά το 5,9 είναι το μέγιστο.
+1 5.9 το μέγιστο αυτή την στιγμή για τα Vista.

To max οποιουδήποτε διπύρινου (ανεξάρτητα των ρολογιών) είναι 5.7 και 4πύρινου 5.9 (πχ Q6600 @ stock).

Link to comment
Share on other sites

+1 5.9 το μέγιστο αυτή την στιγμή για τα Vista.

To max οποιουδήποτε διπύρινου (ανεξάρτητα των ρολογιών) είναι 5.7 και 4πύρινου 5.9 (πχ Q6600 @ stock).

εμενα ο δικος μου c2d οπως και ο προηγουμενος, 5.8 βγαζαν :)

Link to comment
Share on other sites

οπως και να εχει ειναι καθαρα ψυχολογικο το θεμα οπως ειπαν και παραπανω, την αποδοση του pc σου δεν υπαρχει καλυτερος τροπος να την νιωσεις απο το να το χρησημοποιησεις στο επακρο..

Link to comment
Share on other sites

Τα νούμερα μας έχουν φάει axxxxxx κανε σωστά την δουλειά σου εκεί πέρα και μη κοιτάς το 5.4 η 5.5 η 5.9:...:

θα αλλάξεις δηλαδή σκληρό δίσκο για να δεις μεγαλύτερο νούμερο στην αξιολόγηση των windows?:-O

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.