Jump to content


Mozilla Firefox 3.0 αργό


Vagelis2000

Recommended Posts

Εχω το Mozilla Firefox 3.0 αλλά δεν ξέρω γιατί η πρώτη σελίδα αργεί πολύ να ανοίξει.

Επίσης εκεί που γράφουμε τiw διευθύνσεις των sites γίνεται να τις κρατάει αυτές που επισκεπτόμαστε όπωs γινόταν στο Firefox 1?

Link to comment
Share on other sites

Το ότι αργεί να αμοίξει η σελίδα μπορεί να είναι και επειδή έχεις αργό internet, η ίδια σελίδα κάνει τον ίδιο χρόνο να ανοίξει με τον internet explorer;Ναι ο Mozilla Firefox κρατάει την διευθύνσεις που έχεις επισκεπτεί, εκτός αν εννοείς να τις κάνεις bookmark και αυτό γίνεται...

Link to comment
Share on other sites

Το ότι αργεί να αμοίξει η σελίδα μπορεί να είναι και επειδή έχεις αργό internet, η ίδια σελίδα κάνει τον ίδιο χρόνο να ανοίξει με τον internet explorer;Ναι ο Mozilla Firefox κρατάει την διευθύνσεις που έχεις επισκεπτεί, εκτός αν εννοείς να τις κάνεις bookmark και αυτό γίνεται...

Στις προηγούμενες vrsion όταν πατούσα το βελάκι δεξιά μου έβγαζε καμιά 20ρια site που επισκεπτόμουν συχνά κατά σειρά.Τώρα έχει μερικά άσχετα που έχουν μείνει εκεί

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.