Jump to content



rma ocz ssd απο e-shop


mikelaggelos1416003295

Recommended Posts

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply

θελω και γω τοτε πιστοτικο 400 ευρω.:laughing:

καλη ιδεα του dante80.

αν δεν θελεις τωρα αναβαθμιση ρωτησε ποσο καιρο ισχυει το πιστωτικο (μηπως εχει καποιο χρονικο περιορισμο) και καλες χριστουγεννιατικες αγορες!!

Link to comment
Share on other sites

αληθεια γνωριζει κανεις για ποσο καιρο ισχυει το πιστωτικο?δεν μπορω να επικοινωνησω με e-shop.ειναι αδυνατον. θα στειλω mail μαλλον.τι αναβαθμιση θα κανατε στο pc μου?crossfire ειχα και δεν ξετρελαθηκα.μπορω να παρω την 4870χ2 και να δωσω στην 4870(φευγει ευκολα).η μηπως cpu? εναν q9550 ας πουμε.η αναβαθμιση σε i7 θεωρω δεν αξιζει

Link to comment
Share on other sites

αληθεια γνωριζει κανεις για ποσο καιρο ισχυει το πιστωτικο?δεν μπορω να επικοινωνησω με e-shop.ειναι αδυνατον. θα στειλω mail μαλλον.τι αναβαθμιση θα κανατε στο pc μου?crossfire ειχα και δεν ξετρελαθηκα.μπορω να παρω την 4870χ2 και να δωσω στην 4870(φευγει ευκολα).η μηπως cpu? εναν q9550 ας πουμε.η αναβαθμιση σε i7 θεωρω δεν αξιζει

ο υπολογιστής σου είναι κορυφαίος

μή πετάξεις άλλα λεφτά

δες πότε λήγει το πιστωτικό και κάνε καμιά αναβάθμιση του χρόνου ή πάρε τίποτα άλλο που να ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ

Link to comment
Share on other sites

Πάλι καλά που κάναν κάτι τέτοιο στο e-chop.... Άποψη μου είναι να μην το κυνηγήσεις περαιτέρω..

ο υπολογιστής σου είναι κορυφαίος

μή πετάξεις άλλα λεφτά

δες πότε λήγει το πιστωτικό και κάνε καμιά αναβάθμιση του χρόνου ή πάρε τίποτα άλλο που να ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΓΚΗ

Συμφωνώ και εγώ, μια χαρά μηχάνημα έχεις.. Ίσως ένας Quad μόνο όμως αν τον χρειάζεσαι αφού και ο 8400 μια χαρά είναι. Άλλη μια καλή ιδέα είναι μνήμες... βλέπω στην υπογραφή έχεις Cellshock @900... Στο σύνολο είναι 2gb ή 4gb;

Αλλιώς καλύτερα κράτησε το πιστωτικό και χτύπα κάτι όταν το χρειαστείς στο μέλλον.

Link to comment
Share on other sites

μετα απο επικοινωνια μου με e-shop με ενημερωσαν πως το πιστωτικο ισχυει για ενα μηνα.

ευτυχως ενα φιλαρακι προκειται να παρει μια 32'' lg απο e-shop στα 419€ οποτε θα παρω τα λεφτα εγω.

πανω που ειχα γεμισει ενα καλαθι απο αχρηστα πραγματα ....:banging::banging::banging:

Link to comment
Share on other sites

μετα απο επικοινωνια μου με e-shop με ενημερωσαν πως το πιστωτικο ισχυει για ενα μηνα.

ευτυχως ενα φιλαρακι προκειται να παρει μια 32'' lg απο e-shop στα 419€ οποτε θα παρω τα λεφτα εγω.

πανω που ειχα γεμισει ενα καλαθι απο αχρηστα πραγματα ....:banging::banging::banging:

Αν ειναι με τιμολογιο η αγορα και σου κοψει πιστοτικο τιμολογιο πες του οτι θα ερθω σε 1,5 χρονο να ψωνισω...

και ας τον να χτυπιετε....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.