Jump to content



NEW nvidia GTX295 and GTX285


TheSpartan_twmn

Recommended Posts

Εσυ εχεις μπολικα για ξοδεμα οπως φαινεται και απο την υπογραφη σου....

Γιατι κλαιγεσαι ??:getlost:

Oxi κάνεις λάθος, εχω ενα γούστο και το πληρώνω δεν μου περισέβουν..Αν θές μπορώ να στο ζωγραφισω για να το καταλάβεις καλύτερα.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 93
  • Created
  • Last Reply
Oxi κάνεις λάθος, εχω ενα γούστο και το πληρώνω δεν μου περισέβουν..Αν θές μπορώ να στο ζωγραφισω για να το καταλάβεις καλύτερα.

Ωπα εισαι και καλλιτεχνης και εγω που σε ειχα μονο για ματσωμενο χομπιστα ?

Για ζωγραφισε ρε συ Πικασο να γελασουμε

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά πήγα και αγόρασα την 285 αλλα παρουσιάζει κάτι...

Οταν παίζω παιχνίδια ή οταν την τρέχω στο 3D Mark , οποτε γενικότερα όταν έχει φόρτο εργασίας , βγάζει έναν θόρυβο σαν τσιρίδα! Σαν να τσιρίζει κατι. Ξέρει κάτι κανεις γιαυτό?

Του έχει ξανασυμβεί κατι τετοιο σε καμια της σειράς 200? Γιατι νομίζω και στην παλια μου 260 το είχα ακούσει μια φορά...

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδιά πήγα και αγόρασα την 285 αλλα παρουσιάζει κάτι...

Οταν παίζω παιχνίδια ή οταν την τρέχω στο 3D Mark , οποτε γενικότερα όταν έχει φόρτο εργασίας , βγάζει έναν θόρυβο σαν τσιρίδα! Σαν να τσιρίζει κατι. Ξέρει κάτι κανεις γιαυτό?

Του έχει ξανασυμβεί κατι τετοιο σε καμια της σειράς 200? Γιατι νομίζω και στην παλια μου 260 το είχα ακούσει μια φορά...

ε εισαι και πολυ εξελιγμενος εσυ ρε παιδι μου,ακομα καλα καλα δεν βγηκε και την τσακωσες ------>γι αυτο τσιριζει κιολας!!!!:p

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πολλα τα λεφτα.Εγω με 1 4870 512MB σε αναλυση 1680*1050 δεν εχω παιχνιδι που να μην παιζω τερμα.Εκτος απο το crysis.Σιγα που θα δωσω τοσα λεφτα για μια φορα που θα παιξω crysis για κανα 3ωρο γιατι μετα το τερματιζω.Εκτος πια κι αν παιζεται σε 1920*1200που και παλι δηλαδη μια 4870 ειναι αρκετη.Μας δημιουργουν αναγκες που δεν εχουμε τα καθαρματα.Ελεος.Σκεφτειτε το λιγακι....

Link to comment
Share on other sites

μάλλον οι πυκνωτές της θα είναι, τώρα εξηγήται και η τιμή της :hehe:

υποτιθεται οτι ειναι και στα 55nm...και με το pcb φανταζομαι οτι θα επεσαν περικοπες απο την nvidia...

μολις βγουν οι καινουριες ΑΤΙ...θα κατηφορησουν κι αλλο...imo

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια σοβαρά αν ξέρεις κάποιος κατι ας πει κατι για τον ήχο... γιατι με έχει πιάσει και λίγο αγχος

Oι πυκνωτές είναι και το κάνουν πάρα πολλές κάρτες.

Μην σε ανησυχεί.

Link to comment
Share on other sites

δεν είναι πρόβλημα δλδ αλλα και ουτε μπορώ να κάνω κάτι για να μην υπάρχει αυτός ο θόρυβος ε?

πχ.....να τους έβγαζα τους πυκνωτές ???λέμε τώρα :D (πλάκα κάνω ε , μην με πάρετε με τις ντοματες :D )

Πάντως το περίεργο σε σχέση με τις άλλες κάρτες της σειράς 200 είναι το πίσω μέρος της , δηλαδή αυτό που βλέπουμε εμείς απο πάνω οταν είναι στο Pc , δεν έχει κάλυμμα αλλα βλέπεις τα chips

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.