Jump to content



Ξέρεις από HOL;


astrolabos

Recommended Posts

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply
αντωνη γιατι λες οτι ειναι νωρις?

Γιατί ακόμα δεν έχουν την εμπειρία και την τεχνογνωσία που έχει ο ΟΤΕ. Πάρε παράδειγμα την Ολυμπιακή. Καταρτίζει κόσμο, τους χρυσοπληρώνει και μετά ανοίγει μια Aegean και παίρνει τους συνταξιούχους πλέον έμπειρους μηχανικούς να δουλεύουν μαύρη εργασία με ένα κομμάτι ψωμί. Ε, ακόμα δεν έχουμε φτάσει εκεί στις τηλεπικοινωνίες.

στον ΟΤΕ έχεις καλά νούμερα??

αν ναι καλά θα είναι όπου και να πας

αν όχι θα μπλέξεις.

Καλά νούμερα έχω στον ΟΤΕ (20mbps/1mbps). Το θέμα είναι ότι ακούω παράπονα από κόσμο που έχει βάλει φορθνετ.

Η HOL δεν έχει φυσική παρουσία στην Καλαμάτα (ενώ η φορθνετ έχει) πράγμα που με απομακρύνει από την επιλογή της.

Link to comment
Share on other sites

αν ο ΟΤΕ δεν σε παλουκώσει σε ISDN κοντά,για να χεις θόρυβο

θα είσαι οκ

αν δε σε βάλουν σε προβληματικό ζεύγος πάλι θα είσαι οκ

αν θελήσουν να παίξουν μαζί σου την έκατσες

θα ταλαιπωρηθείς αντιστρόφως ανάλογα του μεγέθους του εναλλακτικού.

η φυσική παρουσία δεν αλλάζει και πολλά

Link to comment
Share on other sites

Εγω 24αρα HOL που ειχαμε στο μαγαζι που δουλευα την ημερα ειχαμε πανω απο 10disconnect σε ανιποπτο χρονο.Συνχρονισμους ποτε σταθερους.Το σπαστικο ειναι οτι θελει καθε τρεις και λιγο ηθελε αναβαθμηση το Fritz Box για να μπορεις να συνδεθεις στο δικτυο τους.Ετσι και κατεβαζεις τεζα και περνεις τηλεφωνο κανει διακοπες συνεχεια δεν μπορεις να ακουσεις τον αλλον και γενικος ΠΟΛΛΑ προβληματα με τηλεφωνια.Οσοι εχουν HOL ειναι παρα πολυ απογοητευμενει εδω μερια.Ολοι Forthnet και Connx που ειναι 100% εγγυηση.Εγω forthnet εχω σπιτι και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενως και απο ταχυτητες και απο εξυπηρετηση και ειδικα απο την τηλεφωνια που ειναι ΑΨΟΓΟΙ και το ποιο βασικο???ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΝΤΕΡΝΕΤΙΚΟ ΤΗΛΕΦΩΝΟ σε αντιθεση με την Hol που αμα δεν εχει ιντερνετ δεν εχεις και τηλ οπως και οταν δεν εχεις ρευμα γιατι με το ιντερνετικο τηλ εχεις μεγαλες απολιες σε ποιοτητα ακουστικη.Ξανα σκεψου το για HOL πολυ σοβαρα!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.