Jump to content



Rampage αγνώστου ταυτότητας


speedster

Recommended Posts

φιλε speedster ειναι κριμα να του κανεις ζημια του Αλεκου μας.Ολοι ξερουμε οτι οι φιλολογοι δεν πληρωνονται καλα.

χαχαχαχα.

Ρε τον Aλεκο :D

Οπως ειπαν και τα παιδια παραπανω ο τυπος θελει κραξιμο

για να ΜΗΝ ξαναπουλησει .

Ειναι αλλο να αγορασεις με δικια σου ευθυνη κατι μεταχειρισμενο

και αλλο να αγορασεις με δικα σου ευθυνη κατι που τελικα ειναι κατι αλλο .

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου λυπάμαι γιαυτό που σου συνέβη...

Ψάχνοντας να βρώ στο insomnia αγγελίες από το άτομο που ανέφερες, η μόνη πρόσφατη αγγελία για πώληση μητρικής από αυτόν, είναι μία για Asus P5E (παραθέτω το ακριβές κείμενο της αγγελίας που βρήκα) :

Δεν γνωρίζω όμως εάν ο τίτλος ή το κείμενο της αγγελίας μπορούν να γίνουν edit, δηλαδή αν ήταν έτσι εξαρχής ή το άλλαξε στην πορεία....

Σε ποιά φάση ενημερώθηκες για το ακριβές μοντέλο μητρικής? Από την αγγελία ή από προσωπική συνομιλία ?

Έχεις κάνει κάποια προσπάθεια επικοινωνίας με τον τύπο μέχρι στιγμής ?

Μου έστειλε Pm γιατι πουλούσα τη μητρική μου καθώς όπως είπα και πιο πριν ήθελα να πάω σε crossfire. στο pm μου ελεγε αν με ενδιεφερε η ανταλλαγή με rampage... με παραξενεψε αρχικα γιατι η δική του μητρική είναι πιο καινούρια ( αν και δεν εχει τόσα features όσα η striker μου :-( ) αλλά όπως είπα οι 4870 περίμεναν ηδη τη μητρική τους.. και έτσι έκανα την ανταλλαγή.

σου παραθέτω ακριβώς το Pm όπως το παρέλαβα στις 08-11-2008:

"kalimera mipos se endiaferei mia antalagei mias ki psaxno mia striker me thn asus thn rampage apsogei xoris kanena prowlima"

τα λόγια περιττεύουν για το "φιλόλογο"...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, πάντως αν η ανταλλαγή έγινε πρόσωπο με πρόσωπο, φταίς και συ λίγο που δεν πήγες διαβασμένος. Αν ήξερες πως είναι μια Rampage, δεν θα το έτρωγες το παραμύθι...

Από κει και πέρα, δεν κράτησες στοιχεία του όπως επίθετο, τηλέφωνο κτλ;

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου, πάντως αν η ανταλλαγή έγινε πρόσωπο με πρόσωπο, φταίς και συ λίγο που δεν πήγες διαβασμένος. Αν ήξερες πως είναι μια Rampage, δεν θα το έτρωγες το παραμύθι...

Από κει και πέρα, δεν κράτησες στοιχεία του όπως επίθετο, τηλέφωνο κτλ;

του έστειλα τη μητρική μου θεσσαλονικη και μετά μου έστειλε και αυτός τη δική του...ολα έγιναν με κτελ..

Link to comment
Share on other sites

Επικοινώνησες μαζί του? Την μητρική στην έστειλε στο κουτί της ή σε άλλη συσκευασία?

Ζήτα τη μητρική σου πίσω, κι αν αρνηθεί, φαντάζομαι ότι με το pm που έχεις μπορείς να κινηθείς και νομικά.

Link to comment
Share on other sites

Α πολυ ωραια, το κλασικο κολπο καποιον αλλαζοντας απλα το bios της P5E. Αρχικα λυπαμαι για το γεγονος, επισης ευχαριστουμε για το ονομα, θα το εχουμε στα υποψη μας.

Τωρα, αυτο που επρεπε να ειχες κανει αφου δεν εισαι απο Θεσσαλονικη, ηταν να ζητησεις φωτογραφιες της μητρικης και οτι αλλοα θα ειχε μαζι της πριν την παρεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.