Jump to content



Lee "Scratch" Perry


Recommended Posts

ερωτησεις περισσοτερο οχι κριτικη..

Δεν ειδα ολα τα exif αλλα σε μια ειδα 5.6

Πως και τετοιο διαφραγμα??Αν κρινω (μαλλον) απο την μεγεθος της φωτογραφιας δεν πιστευω να ηθελες βαθος πεδιου.

Με το θηριο-φακο πηγες??

Σε συνηθισαν οι ιρλανδοι?

(επειδη ειχες πει οτι στη ζουλα να βγαλεις καμμια με τον 50αρακι πριν αρχισουν οι περιεργες ερωτησεις)

Link to comment
Share on other sites

customname039wl6.th.jpgcustomname040ht3.th.jpgcustomname041is4.th.jpgcustomname042tt8.th.jpgcustomname043qz0.th.jpg

χατήρια δε χαλάμε. :)

5.6 γιατί βόλεψε και για να βοηθήσεις τη μηχανή να εστιάσει μέσα σε καπνούς και μπλε-κόκκινα-πράσινα φώτα την ώρα που σε σπρώχνουν και έχεις ήδη πιει αρκετά και δεν έπρεπε να κρατάς τέτοια πράγματα εκείνη την ώρα σε εκείνο τον τόπο στα χέρια σου.

Τελικά φαίνεται πως μετράει ο όγκος, με το που βλέπουν το θεριό στο χέρι σου ανοίγουν δρόμο και σου δίνουν email για να τους στείλεις τις φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Well done αν και με τον εξοπλισμό και τις γνώσεις σου περίμενα κάτι παραπάνω :coax:

Θέλει πάντως μπάλες να πάρεις τέτοιο φακό σε συναυλία, είναι ογκώδης και βαρύς σε σημείο να σε κάνει να μην περνάς καλά στη συναυλία.

(όχι ότι έχω πάει σε συναυλία με αυτό το φακό αλλά βλέπω από εμένα που με κάνει να το 2πλοσκεφτώ πριν ξεκινήσω μαζί του για κάποια κοινωνική εκδήλωση-συμμάζωξη)

Link to comment
Share on other sites

χατήρια δε χαλάμε. :)

σε ευχαριστω:)

Τωρα , οσο αφορα τις φωτογραφιες.Επειδη ειμαι νιουμπης :p δε ξερω και με τι εξοπλισμο και δε μπορω να καταλαβω με τον εξοπλισμο που ειχες αν ειναι καλες η οχι.

παντως θυμαμαι οτι παλιοτερα σε αντιστοιχες περιπτωσεις ειχες βγαλει πολυ καλυτερες.

Link to comment
Share on other sites

παντως θυμαμαι οτι παλιοτερα σε αντιστοιχες περιπτωσεις ειχες βγαλει πολυ καλυτερες.

δίκιο, αλλά αυτή τη φορά δεν πήγα για να τραβήξω. και υπάρχουν και φώτος από άλλες φορές που απλά δεν είναι για να τις δει ο κόσμος. :)

με 3-4 μπύρες πιο πρiν και μπύρες με τεκίλες κατά τη διάρκεια, έχεις εγγυημένα μη καλά αποτελέσματα. στην ουσία πάρτυ ήτανε, απλά σταμάτησε το live και έπιασε dj μετά.

Θέλει πάντως μπάλες να πάρεις τέτοιο φακό σε συναυλία, είναι ογκώδης και βαρύς σε σημείο να σε κάνει να μην περνάς καλά στη συναυλία.

(όχι ότι έχω πάει σε συναυλία με αυτό το φακό αλλά βλέπω από εμένα που με κάνει να το 2πλοσκεφτώ πριν ξεκινήσω μαζί του για κάποια κοινωνική εκδήλωση-συμμάζωξη)

δεν είναι μεγάλος, απλά μαθαίνεις να ζεις μαζί του. και μη νομίζεις, το σώμα της μηχανής είναι το πρόβλημα, το δεξί χέρι που είναι κατειλημμένο. δε μπορώ να πω ότι με περιόριζε περισσότερο από άλλες φορές που είχα τον 50αρη.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.