Jump to content



Crossfire ή playstation 3?


jon

Recommended Posts

Crossfire ή playstation 3?

Duo core E8400 στα 3ghz, 4gb DDR2, Asus με p45 , και μια 4870 με 512 μνημη ετοιμο για crossfire!!

Να μπω στον κόπο (κυρίως οικονομικό) μιας και έχω τρέλες απαιτήσεις απο τα games που παίζω ή να καταφύγω

στο playstation 3?

Το Crossfire έχει αποτέλεσμα ?

Υ.Γ . Αν ,έχει ανοιχτοι καποιο παρομοιο θέμα ας με παραπεμψει καποιος..

Thanks...:unsure::unsure::happy:

Link to comment
Share on other sites

Για το cf δεν ξέρω να σου απαντήσω πόσο καλύτερα θα είναι και αν είναι αλλά ακόμα και με μια 4870 8α έχεις καλύτερα γραφικά από το ps3.Αν σε ενδιαφέρουν μόνο τα γραφικά τότε μείνε με το pc.Εγώ με μια 8800gts 640mb έχω καλύτερα γραφικά από το ps3 πόσο μάλλον εσύ.Νομίζω από θέμα γραφικών είσαι καλυμμένος στο pc (ειδικά αν παίζεις σε 1280χ1024) οπότε εγώ θα σου πρότεινα να πάρεις ps3, αξίζει η αγορά του , είναι τελείως διαφορετικά να παίζεις πχ gta4 στο ps3 αποτι στο pc και ας έχει χειρότερα γραφικά

Link to comment
Share on other sites

Εχεις μια πλλη δυνατη καρτα γραφικων μην μπεις στην ταλαιπωρια να μπλεκεις με 2 καρτες γιατι κανουν κατι παραξενα.Κρατα τα λ7 και σε 6 μηνες παρε μια καινουργεια σειρα που θα ειναι καλυτερη και απο τις 2 4870.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις μια πλλη δυνατη καρτα γραφικων μην μπεις στην ταλαιπωρια να μπλεκεις με 2 καρτες γιατι κανουν κατι παραξενα.Κρατα τα λ7 και σε 6 μηνες παρε μια καινουργεια σειρα που θα ειναι καλυτερη και απο τις 2 4870.

εγω ειχα 2 4870 cf κανα 8μηνο και δεν μου εκανε ποτε παραξενα που αναφερεις εσυ, και εβγαζα drivers εβαζα καινουργιους 8.10 8.11 ποτε δεν παρουσιασε το παραμικρο,για μενα χτυπα μια δευτερη αλλιως αν σε παιρνει δωστη και παρε μια 4870 1GB:victory:

Link to comment
Share on other sites

+1 για xbox 360....Ρε φιλαρακο εχεις τσακωθει με τα ματια σου. Η εικονα του ps3 στα παιχνιδια εαν εχεις συνιθησει pc ειναι πραγματικος ΒΙΑΣΜΟΣ.... Ενω το χβοxακι κραταει τα stadars!

Link to comment
Share on other sites

πλάκα κάνετε έτσι?

συγκρίνετε τα γραφικά με το Pc?

φυσικά και είναι ανώτερο το Pc, αλλάζεις ανάλυση settings ultra/high αυτά δεν γίνονται στης consoles

η 4870 είναι ανώτερη απο ένα xbox360 ή απο το Ps3

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.