Jump to content



Αναζήτηση XFX GTX-260 Black Edition


VladimiR

Recommended Posts

XFX GTX-260 216 Core Black Edition

Τις είχε φέρει το e-shop, αλλά (ώντας γκαντέμης) δεν πρόλαβα...

Ξαφνικά αποσύρθηκε από το site καθώς και (φαινομενικά) από όλα τα υπόλοιπα ελληνικά sites...

Μήπως έχει κάποιος υπόψη του κάποιο κατάστημα που να μπορώ να τη βρώ?

Ή έστω να την παραγγείλω!

Αλλιώς θα εκτιμούσα προτάσεις για online παραγγελία απο εξωτερικό...

Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα...Το e-shop την είχε στα 284 έουρα.

Αλλά τα Χριστούγεννα την κατέβασε, ταυτόχρονα με άλλα ελληνικά online καταστήματα. (Από ότι ξέρω όλα!!!)

Οι τιμές που τη βρίσκω σε εξωτερικό κυμαίνονται από 240 μέχρι και 270 (+ μεταφορικά)

Link to comment
Share on other sites

Πολλά είναι...Ήδη δίνω πολλά! Απλά την παίρνω με τη λογική ότι θα την κρατήσω κανά τεσσάρι χρόνια.Από το να αλλάζω κάθε χρόνο τα δίνω μαζεμένα τώρα.

Πριν λίγο έλεγξα και το Πλαίσιο και έβγαλε τις evga που είχε! Και την απλή και την 216...Περίεργα πράγματα! Συνομωσία μου μυρίζει.

Link to comment
Share on other sites

Περίεργα πράγματα! Συνομωσία μου μυρίζει.

Λες να τις αγόρασε το e-shop απτο Πλαίσιο για να τις πουλήσει? :hehe:

Πέραν της πλάκας, τότε πάρε μια απλή 260, δεν πιστεύω ότι οι 216 δικαιολογούν το extra 50ρι τους...

Link to comment
Share on other sites

Ποιό 50ρι? Το πλαίσιο έχει την πιο φθηνή στα 276. (MSI N260GTX-T2D SVGA)

Την Asus την έχει στα 284 έουρα.

Το e-shop πάλι αυτή τη στιγμή έχει κατεβάσει ΟΛΕΣ της GTX 260 από το site!!!

Εμένα με παραγγελία από Αμερική και μεταφορικά μου έρχεται στα 270...

Με συμφέρει! Και είναι και η ταχύτερη 260 ever.

Link to comment
Share on other sites

California σε Ελλαδιστάν έχει 53$ μεταφορικά. Στάνταρ τιμή μέσω FeDex νομίζω.

Αλλιώς μάλλον θα παιχτεί σκηνικό με φιλαράκι στη Νέα Υόρκη. Θα την στείλουν σε αυτόν (δωρεάν μεταφορικά εντός USA και αυτός θα τη στείλει δέμα (δεν περνάνε από τελωνείο προσωπικά δέματα).

Link to comment
Share on other sites

Δές και αυτό http://www.overclockers.co.uk/showproduct.php?prodid=GX-165-AS&groupid=701&catid=56&subcat=1176&name=Asus%20GeForce%20GTX%20280%201024MB%20GDDR3%20TV-Out/Dual%20DVI%20(PCI-Express)%20-%20Retail%20(90-C3CGE0-l0UAY00T) εκεί που έχει πάει η λίρα θα σου έρθει γύρω στα 290 με μεταφορικά.Εάν τα 290 σου φένονται πολλά ,τότε κοίτα και αυτές τις κάρτες:http://www.overclockers.co.uk/productlist.php?groupid=701&catid=56&subid=927Θα Θα σου έρθει φθηνότερα απ'ότι εάν την έπαιρνες από Αμερική.

Link to comment
Share on other sites

H MSI που έχει το Πλαίσιο είναι o/c από τη μάνα της και είναι μια χαρά. 270 την πήρα τα Χριστούγεννα.

Έχει και HDMI έξοδο και ένα orinal game δώρο (Rainbow Six - Vegas 2). Ξέρει κανείς τίποτε για αυτό το game? Λέει ?

Link to comment
Share on other sites

California σε Ελλαδιστάν έχει 53$ μεταφορικά. Στάνταρ τιμή μέσω FeDex νομίζω.

Αλλιώς μάλλον θα παιχτεί σκηνικό με φιλαράκι στη Νέα Υόρκη. Θα την στείλουν σε αυτόν (δωρεάν μεταφορικά εντός USA και αυτός θα τη στείλει δέμα (δεν περνάνε από τελωνείο προσωπικά δέματα).

FEDEX θα σε βαλει να πληρωσεις τοσα που θα ειναι σαν να πληρωσες για SLI , μακρια πολυ μακρια

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.