Jump to content




Nephiλiμ

Recommended Posts

για πειτε.

εχετε προφιλ?

ακουτε Φλωρινωτη οταν λειπει η γυναικα απο το σπιτι και λικνιζεστε με τους ρυθμους του?

οι τοπ αρτιστ σας ειναι τα ζουζουνια και οι μαζου εντ δε ζου?

τωρα ειναι η ευκαιρια να μοιραστεις μαζι μας τη διευθυνση του προφιλ σου και να γινεις ρομπα με τις αηδιες που ακους ενω το παιζεις ψαγμενος.

http://www.last.fm/user/xoldboyx

Link to comment
Share on other sites

E οχι ρε παιδι μου....

Υπαρχει και Θεος (λεμε τωρα)

Βαζω ενα "rap" στο tag ετσι για να δω τι λεει η φαση... Ξεκιναει με 2pac... πολυ καλο λεω...

συνεχιζει με outcast, αντε λεω το Ms Jackson ειναι, να το ακουσουμε κι αυτο... Στο 3ο με αποτελειωσε...

MC hammer-can't touch this... Εψαχνα να βρω πως το κανω uninstall...:sarcastic::sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

βασικα ειναι λιγο περιεργο.

βαζεις ενα ταγκ,απο τους ρεκομεντεντ αρτιστ βγαζει ενα ,και απο τον ρεκομεντεντ βγαζει τον επομενο και οχι του αρχικου σερτς που βαλες.

και ντροπη που ακους ραπ.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

και εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα με τον SLN. Ξεκίναγα με Στίχοιμα και Ημισκούμπρια, και μετά από δύο τραγούδια μου έβαζε Πλούταρχο, Κελεκίδου, Μαζωνάκη, Going Through...

Μετά, στα ξένα, run dmc, public enemy, 2pac, j dilla που είχα βάλει ως fav, και μετά από λίγο άρχισε να μου πετάει κάτι 50 σεντ και δε συμμαζεύεται.

Ε, πως να επιμείνεις όταν φαίνεται ότι δεν το έχει? :p

Link to comment
Share on other sites

εμ δεν λειτουργει μονο σαν ραδιοφωνο.

κραταει και "αρχειο" με το τι ακουγες εσυ στο media player σου.

Υποννοεις οτι εγω ακουγα στο media player μου MC Hammer????? :p

H μηπως ο Ντενινιος κλειδωνεται στο μπανιο και ακουει "κρυφα" απο τους γονεις του 50, Μαζωνακη, Κελεκιδου και going through ?????:D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.