Jump to content



F.E.A.R 2 demo is out!


Winamp

Recommended Posts

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

όλα είναι γνώμες και εντάσσονται στο "περι ορέξεως"..Για μένα το 1o F.E.A.R. είναι από τα καλύτερα παιχνίδια που έχω παίξει ever και στο single player άνετα συναγωνίζεται στην κορυφή (μου) με τα goldeneye και crysis! Όσο για το 2, ναι μεν αποκλίνει λίγο από το 1ο (περί Κόμικ και Sci-Fi που ειπώθηκε πριν) αλλά φαίνεται πολύ ενδιαφέρον και περιμένω να δω την τελική του έκδοση για να κρίνω

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμηστε ρε παιδια...τα γραφικα του μια χαρουλα ειναι,ενταξει δεν ειναι Crysis αλλα ειναι ενα must have game,εξ'αλλου για να πεξουμε ενα παιχνιδι κοιταμε μονο τα γραφικα?Αν θυμαμαι καλα το Fear 1 ειχε γραφικαρες για την εποχη του και καθε frag ηταν το κατι αλλο.Ειχε μαλιστα και την καλυτερη Α.Ι που υπηρξε σε game μεχρι τοτε,αν η Α.Ι του ειναι ιδια με τοτε και γενικως εχει αυτο το αγωνιωδες συναισθημα μου φενεται θα καω ωρεεεεσ:suicide::rofl:

Link to comment
Share on other sites

Ως fan του καταπληκτικού FEAR γεμάτος χαρά πέρασα το demo.

H χαρά όμως μου κόπηκε γρήγορα..Σκέτη απογοήτευση.Κονσολοποιήθηκε τελείως και αφαιρέθηκαν features που έκαναν το πρώτο να ξεχωρίζει.

Κρίμα...

Link to comment
Share on other sites

Ως fan του καταπληκτικού FEAR γεμάτος χαρά πέρασα το demo.

H χαρά όμως μου κόπηκε γρήγορα..Σκέτη απογοήτευση.Κονσολοποιήθηκε τελείως και αφαιρέθηκαν features που έκαναν το πρώτο να ξεχωρίζει.

Κρίμα...

Kαλα γραφικα εχει(επιπεδου hl2ep2) αλλα νομιζω εχει γινει πολυ ευκολο,το demo το τελειωσα στο hard χωρις να πεθανω ουτε μια φορα.
μετα απο τοσα χρονια και ειδικα για το ονομα που εχει ειναι απλα μετρια

Χαιρομαι που δεν ειμαι ο μονος "τρελος", ειχα αρχισει να ανησυχω :p

Link to comment
Share on other sites

Χαιρομαι που δεν ειμαι ο μονος "τρελος", ειχα αρχισει να ανησυχω :p

Αλλός ένας τρελός στην παρέα.Μόνο το spooky theme του demo με κράτησε που ομολογώ ότι ήταν καλό.Απο κει και πέρα η απόλυτη κατιούσα σε σχέση με το πρώτο.Σε ένα pc fps μπορώ να συγχωρήσω πολλά ,το consolish feeling ποτέ όμως.

Link to comment
Share on other sites

Από το πρώτο FEAR μου έμειναν μόνο 4 πράγματα:

1) εκείνα τα ψαρωτικά/κωψοχολιαστικά περίεργα (+)

2) τα bots που ήταν έξυπνα άνω του συνηθισμένου (+)

3) το boom στο τέλος (+)

4) η μονοτονία της κίνησης μέσα σε διαδρόμους ( - )

Το FEAR 1 το είχα παίξει σε ATI1950Pro. Ήταν λίγο βαρούτσικο αλλά κόβοντας 1-2 βαριά settings έπαιξε ok σε 1280x1024. Δυστυχώς όμως δεν το κατέταξα στα games που αξίζουν μια μόνιμη θέση στο δίσκο μου.

Να υποθέσω ότι τα ερείπια που βλέπω στο v.2 τα δημιουργησε το boom στο τέλος του FEAR 1?

Τα γραφικά είναι τζαμάτα, μην ακούω αηδίες....

Τώρα αν θα το τιμήσω ή όχι..... προτιμώ μια γύρα ακόμη STALKER SoC. To περπάτημα λένε κάνει καλό.... :hi:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.