Jump to content



Κινητα με GPS


SLN

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply
Από τα Touch Diamond και Touch HD ποιο βρίσκεις βολικότερο στη χρήση GPS?

εννοειται το HD!!! εχει 1" μεγαλυτερη οθονη και βλεπεις τα παντα....

και δεν ειναι τοσο μεγαλο που λενε. Σαν το iphone ειναι σε μεγεθος και εχει και μεγαλυτερη οθονη.:rubik:

Link to comment
Share on other sites

Γλυκοκοιτουσα πολυ diamond, αλλα προτιμησα τελικα Ν82, λογω οτι κανει οτι κανουν ολα απλα επειδη ειναι περσινο μοντελο εχει χωμα τιμη. Με την επιδοτηση voda ηρθε πολυ καλα.

Γενικα ειμαι συνηθισμενος στο symbian, τωρα αν τυχον πανε ολα στραβα θα καταλαβω γιατι ολοι προτεινουν win mobile :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Βαλτε ρε παιδια μια ταριφα να ξερει ο κοσμος...

Για αγορες ανω των 1000 ευρω δικαιουσθε βοηθεια απο : RootX, chosen (μεγαλοστελεχη πολυεθνικης)

Για αγορες ανω των ανω απο 800 ευρω δικαιουσθε βοηθεια απο : chroma

Για αγορες ανω των 400 ευρω δικαιουσθε βοηθεια απο : jpavly

Για αγορες ανω των 100 ευρω και ποδηλατα δικαιουσθε βοηθεια απο : DJD

Για αγορες κατω απο 10 ευρω δικαιουσθε βοηθεια απο : Αστρολαβος

Καλυτερα να σας φαω εγω την ζωη παρα να μου φατε εσεις 300 ευρω παραπανω για το diamond :p

n82 τεραστιο SAR!!!!!:bad::bad:

και το bluetooth τι το εχουμε? για να ντυνομαι... CEO τις αποκριες??

Link to comment
Share on other sites

ε τοτε αλλαζει το θεμα!!! πολυ καλη αγορα το συγκεκριμενο τηλεφωνο. Απο gps δεν ξερω τι λεει και αν βολευει. Σαν συσκευη το μονο μειωνεκτημα που το βρισκω ειναι το ΣΑΡ που στην περιπτωση σου δεν ισχυει λογω ΒΤ.

OFFTOPIC

ποιο ΒΤ εχεις γιατι ψαχνω αυτον τον καιρο και σκεφτομαι για το sony ericsson ds 980 για να ακουω και μουσικη.

Link to comment
Share on other sites

ε τοτε αλλαζει το θεμα!!! πολυ καλη αγορα το συγκεκριμενο τηλεφωνο. Απο gps δεν ξερω τι λεει και αν βολευει. Σαν συσκευη το μονο μειωνεκτημα που το βρισκω ειναι το ΣΑΡ που στην περιπτωση σου δεν ισχυει λογω ΒΤ.

OFFTOPIC

ποιο ΒΤ εχεις γιατι ψαχνω αυτον τον καιρο και σκεφτομαι για το sony ericsson ds 980 για να ακουω και μουσικη.

Ειχα απο παλια ενα νοκια ΒΗ-100, αλλα βρηκα στον κωτσοβολο του athens heart αυτο με 14ευρω και πηρα... 46 για να τα πουλησω στον Αστρολαβο με 30 ευρω.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

θα ηθελα την βοηθεια σας παρακαλω,εχω το HTC Dezire Z,στα τεχνικα χαρακτηριστηκα του λεει το εξης :GPS ΔέκτηςΝαι, με A-GPS υποστήριξη.

επειδη ψιλομπερδευτηκα με οσα διαβασα,μπορει καποιος να μου πει αν μπορω να εχω στο κινητο μου gps χωρις χρεωση οταν το λειτουργω;και αν ναι ποια gps μου προτινετε;

ευχαριστω :):)

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα την βοηθεια σας παρακαλω,εχω το HTC Dezire Z,στα τεχνικα χαρακτηριστηκα του λεει το εξης :GPS ΔέκτηςΝαι, με A-GPS υποστήριξη.

επειδη ψιλομπερδευτηκα με οσα διαβασα,μπορει καποιος να μου πει αν μπορω να εχω στο κινητο μου gps χωρις χρεωση οταν το λειτουργω;και αν ναι ποια gps μου προτινετε;

ευχαριστω :):)

ψάξε για iGO και Navigon όχι για Desire Z αλλά γενικότερα για Android

υπάρχουν πολλά navigation προγράμματα αλλά αυτά είναι από τα καλύτερα!

επίσης κάπως γίνεται και με το google maps αρκεί να έχεις κατεβάσει από το ίντερνετ τις περιοχές που θέλεις

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.