Jump to content



Αντι -Nero


amartolos

Recommended Posts

InfraRecoder + PortableApps...

Nero lite & micro συνεχιζει να ειναι το καλυτερο..

www.updatepack.nl

+1

και εμενα μου τη σπαει που το παλιο καλο Nero το εχουν καταντησει 600mb με ενα καρο ασχετες λειτουργειες, και χρησιμοποιουσα οσο πιο πολυ μπορουσα το Imgburn. Αλλα καλως η κακως για καποια πραγματα παλι χρειαζοταν το nero (πχ εγγραφη CD απο διαφορα αρχεια ηχου, ακομα και flac), και βρηκα τη λυση σε καποιες τετοιες εκδοσεις lite/micro. Βρηκα μια που ειναι μολις 20mb , επειδη ειναι βελτιστοποιημενη για να τη βαλεις σε netbook, οποτε ηταν οτι πρεπει...ολες οι ευκολιες εγγραφης χωρις ολα τα ασχετα...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Δεν σας ενοχλεί που στο Ashampoo Burning Studio 8 δεν δείχνει το μέγεθος τον φακέλων προς εγγραφή? Στο infrarecorder έγραψα ένα dvd και ενώ έκανα verification μετά, τα μισά αρχεία ήταν κατεστραμένα. Με άλλα προγράματα εγγραφής δεν έχω κανένα προβλημα. Έχει κανένας τέτοιο πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

Δεν σας ενοχλεί που στο Ashampoo Burning Studio 8 δεν δείχνει το μέγεθος τον φακέλων προς εγγραφή? Στο infrarecorder έγραψα ένα dvd και ενώ έκανα verification μετά δεν τα αρχεία μέσα τα μισά ήταν κατεστραμένα. Με άλλα προγράματα εγγραφής δεν έχω κανένα προβλημα. Έχει κανένας τέτοιο πρόβλημα?

φίλε μπορείς να το επαναλάβεις λίγο??

Link to comment
Share on other sites

εμενα το μονο που με κραταει στο NERO ειναι το NERO VISION αν ξερει καποιος κατι αντιστοιχο για DV CAPTURE και μετa DVD CREATION απλοικο δε θελω επαγγελματικο ας υποδειξει ποιο δουλευει ty

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.