Jump to content



Post Your Stacker 830/831/832 and STC-T01


Jerry007

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Ώπ,δεν ήξερα οτι έχει και στην Ευρώπη τέτοιο(όσο είχα ψάξει είχα βρεί μόνο το αμερικάνκο :to_pick_ones_nose:)

Αν και το link με πάει στο site της coolermaster σε Ολλανδικά απλά.Εγώ στο part stores αναφαίρομαι.

Μπορείς να μου πείς που τα είδες ακριβώς?:D

Link to comment
Share on other sites

32e το sidepanel με plexy+18.50E για τα μεταφορικά.Θα πάω σε ενα εργαστήριο να μου κόψουν το plexy και τα άλλα 20Ε θα τα φάω σουβλάκια :hehe:

Απο ότι ξέρω τα χρωματιστά τα πουλάει στο spare parts store.Πιθανόν να τα παρήγγειλε έτσι και το κατάστημα βέβαια.

Link to comment
Share on other sites

Τα καλώδια των usb βάλτα από πίσω. Αν δε σου φτάνουν κατέβασε το panel λίγο πιο κάτω. Αν μπορείς άλλαξε και το IDE καλώδιο με ένα round. Θα δείξει πολύ καλύτερα. Επίσης, το καλώδιο για τον ανεμιστήρα της κάρτας, πέρνα το και αυτό από πίσω, για να μην φαίνεται στη μέση.

Link to comment
Share on other sites

Τα καλώδια των usb βάλτα από πίσω. Αν δε σου φτάνουν κατέβασε το panel λίγο πιο κάτω. Αν μπορείς άλλαξε και το IDE καλώδιο με ένα round. Θα δείξει πολύ καλύτερα. Επίσης, το καλώδιο για τον ανεμιστήρα της κάρτας, πέρνα το και αυτό από πίσω, για να μην φαίνεται στη μέση.

Thanks για την βοηθεια...ναι οντως θελει λιγο κατεβασμα το Panel για να τα παω εντελως απο πισω τα καλωδια των usb...το καλωδιο της καρτας το δοκιμασα και αυτο αλλα δεν ερχετε με τιποτα....

Οσο για το floppy εχεις καποιο κατα νου να μου προτεινεις ???

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν έχει στο πλαίσιο, μιας και δεν αγοράζω τέτοια από εκεί. Πάντως multirama extreme σίγουρα θα βρείς, και σε χαμηλή τιμή. Εγώ έψαχνα μαύρο, αλλά δυστυχώς δεν είχε.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.