Jump to content



Post Your Stacker 830/831/832 and STC-T01


Jerry007

Recommended Posts

Κρατάει το ψυγείο σταθερό :devil:. Τώρα τι άλλο μπορείς να του κάνεις, δεν ξέρω :p

Το μόνο ψυγείο που χωράει εκεί κάτω είναι ενα διπλό της coolermaster που έχει πολύ μικρό μέγεθος.

Οποιοδήποτε άλλο θέλει μόντα... :cry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply
Ωραιος ρε γιωτα!

Αμα παραγγειλω λευκα SMD απο Hong Kong να σου πω?;)

σιγα μην παραγγειλεις απο Honk Kong ρε τρελλε

εχει νεα παραλαβη στο Φανο

κλασσικο λευκο smd (ψυχρο ή θερμο) με 23€ το μετρο

και ultrabright αδιαβροχοποιημενο με 55€/μετρο

το απλο συμφερει πιο πολυ απο 2 ζευγαρια CCFLs

Και οσο για το ultrabright

απλα σου λεω οτι φωτιζεις ολοκληρο δωματιο με το 1 μετρο

Link to comment
Share on other sites

Στο 832 τουλάχιστον έτσι είναι,για το 810 δεν έχω δει απο κοντά....

Άλλο το 832 και άλλο το STC-01. Εγώ για το τελευταίο λέω (για την απορία του MOS), εσύ πώς ξεπετάχτηκες δεν ξέρω :p

Link to comment
Share on other sites

Άλλο το 832 και άλλο το STC-01. Εγώ για το τελευταίο λέω (για την απορία του MOS), εσύ πώς ξεπετάχτηκες δεν ξέρω :p

Ανεβασε ρε racer καμια φωτο απο το δικο σου !!

Link to comment
Share on other sites

here you are και το δικο μου το stacker, θελω να κανω τπτ τριπες στο "σιρταρι" απο την μητρικη αλλα που χρονος :sarcastic:

(οι φωτος ειναι απο το κινητο οποτε μην περιμενετε θαυματα :D )

Καλημέρα :p , μια ερώτηση μιας και έχουμε το ίδιο κουτί , υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος που έχεις τοποθετήσει κατά αυτόν τον τρόπο την μητρική στο κουτί ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Γενικά έχει πάρα πολλές δυνατότητες το κουτί. Αλλα θέλω να κάνω καθαρή δουλειά. Σκεφτόμουν να το βάψω αλλα στα Χανιά είναι κάπως δύσκολη η Ηλεκτροστατική οπώτε Spray,αστάρι και πολύ υπομονή....

Link to comment
Share on other sites

Πάνε στα χρωματοπωλεία και ζήτα ένα ειδικό αστάρι spray για αλουμίνια. Ζήτα επίσης να σου φτιάξουν ενα χρωματακι spray για αυτοκίνητα + βερνίκι .

Με αυτά τα δυο θα κάνεις δουλειά.

Έξυσα και ξαναεβαψα την εξωλέμβια μηχανή από τη βάρκα μου και έγινε σαν καινούργια και δεν καταλαβαίνει τίποτα από τη θάλασσα.

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο είναι πρώτα γυαλόχαρτο ψιλό τριβείς την επιφάνεια να κάνει πολλές γρατζουνιές πρώτο χέρι αστάρι αφήνεις περνάει μιση μέρα ξανά περνάς δεύτερο χέρι την άλλη μέρα ένα χέρι μπογιά >μιση μέρα (γιατί είναι και καλοκαίρι και το χρώμα στεγνώνει γρήγορα)δεύτερο χέρι μπογιάς >μιση μέρα και του περνάς βερνίκι mat η γυαλιστερό ανάλογα τι προτίμηση σου !

Εγώ έτσι το έκανα και βγήκε τέλειο :)

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο είναι πρώτα γυαλόχαρτο ψιλό τριβείς την επιφάνεια να κάνει πολλές γρατζουνιές πρώτο χέρι αστάρι αφήνεις περνάει μιση μέρα ξανά περνάς δεύτερο χέρι την άλλη μέρα ένα χέρι μπογιά >μιση μέρα (γιατί είναι και καλοκαίρι και το χρώμα στεγνώνει γρήγορα)δεύτερο χέρι μπογιάς >μιση μέρα και του περνάς βερνίκι mat η γυαλιστερό ανάλογα τι προτίμηση σου !

Εγώ έτσι το έκανα και βγήκε τέλειο :)

Ε ναί ρε συ,δεν γίνεται τίποτα χωρίς ξύσιμο :)

Link to comment
Share on other sites

Προσεχε το ασταρι και η βαφη να εχουν την ιδια βαση..αλλιως θα ριξεις πολλα καντιλια:p

Καλο ειναι επισης να τρυψεις με ψιλο γυαλοχαρτο το ασταρι..

@xrist..εσυ καλυτερα ηλεκτροστατικη..

Link to comment
Share on other sites

Αν και το έχετε δει οι περισσότεροι ας το βάλω και δω.

Βλέπετε πως θόλωσαν οι σωλήνες μετά 2 χρόνια.Ενω ο πρόσφατος του chipset είναι πεντακάθαρος.

Πάμε για καθάρισμα σιγά σιγά.

http://www.outofspecs.gr/forum/showthread.php?t=388

πρωτη φορα βλεπω αντλια να τραβαει απο το ψυγειο και το τανκ να ειναι ενδιαμεσα του κυκλωματος ή με γελουν τα ματια μου ?:hmm:

Link to comment
Share on other sites

πρωτη φορα βλεπω αντλια να τραβαει απο το ψυγειο και το τανκ να ειναι ενδιαμεσα του κυκλωματος ή με γελουν τα ματια μου ?:hmm:

Που ειναι το προβλημα?

Αυτα τα προβληματα εχουν ξεπεραστει απο τοτε που βγηκαν οι συγκεκριμενες αντλιες.:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.