Jump to content



Post Your Stacker 830/831/832 and STC-T01


Jerry007

Recommended Posts

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

@xrist..εσυ καλυτερα ηλεκτροστατικη..

Θα δούμε Γιώργο.

Βάλε το δικό σου ρα..

πρωτη φορα βλεπω αντλια να τραβαει απο το ψυγειο και το τανκ να ειναι ενδιαμεσα του κυκλωματος ή με γελουν τα ματια μου ?:hmm:

Μια χαρά είναι άμα σε βολεύει η διάταξη.

Link to comment
Share on other sites

Θα δούμε Γιώργο.

Βάλε το δικό σου ρα..

Οps το ειχα ξεχασει..:o

vbpgimage.php?do=full&p=482&d=1248209681

vbpgimage.php?do=full&p=391&d=1236345517

και μια παλιοτερη..(τοτε που ειμασταν παιζακια και καγκουρες):victory:

vbpgimage.php?do=full&p=390&d=1236345507

More

http://www.outofspecs.gr/forum/vbpicgallery.php?do=view&g=49

http://www.outofspecs.gr/forum/showthread.php?t=1691

:patsak:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Και εγώ στο δικό μου είχα πρόβλημα με το power, τελικά έβαλα τους πόλους του βύσματος ανάποδα και λειτούργησε ;)

Τώρα για το HDD led δεν μπορώ να πώ με σιγουριά, δοκίμασε να τα βάλεις και τα δύο ανάποδα και πές μας :)

Link to comment
Share on other sites

εμ και εγω το εκανα αυτο και ειναι ολα στη θεση τους...βασικα μου προξενησε εντυπωση γιατι απο μητρικη σε μητρικη παιζουν εναλαξ...τωρα δε παιζει κανενα απο τα 2. Απο το το εσοπ και ψηνομαι να το κανω RMA , ετσι for teh lulz

Link to comment
Share on other sites

μια ερώτηση λίγο offtopic...εχω το stacker το stc-t01.Σκεφτόμουν να αφαιρέσω το πλαστικό που έχει στην οροφή και γράφει coolermaster μαζί με το ασημένιο και να βάλω ενα ψυγείο ακόμα στον ουρανό.Ξέρετε αν βγαίνουν?Έφαγα όλο το νετ και δεν βρήκα καμμία φώτο...Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη...:mobile:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.