Jump to content



Gaming pc με 650 euro


afanas777

Recommended Posts

:T: και από εμένα

Αν παίζεις σε ανάλυση <= 1920x1200/1080 θα είσαι ΜΙΑ ΧΑΡΑ

(για παραπάνω δεν ξέρω, γιατί εγώ σε αυτήν την ανάλυση και μάλιστα με 512ΜΒ λιγότερα VRam δεν έχω πουθενά πρόβλημα)

Link to comment
Share on other sites

Eχω μια 22αρα Τ220 (1680χ1050)

Τον υπολογιστη θα τον κρατησω καμια 3ετια και θελω να παιζει ολα τα games σε αυτα τα χρονια. Το κουτι αυτο πως σας φαινεται? http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=14&category=1000000292&product=1217100

Link to comment
Share on other sites

Και σε 5* θα τα παίζεις ... αλλά σιγά σιγά θα αρχίσεις να ξηλώνεις και από κανένα effect. Λογικό φαντάζομαι

Όσο για το κουτί, αν δεν σε ενδιαφέρει να κάνεις overclocking (= μεγάλες ψύκτρες, καλό airflow) και δεν πειράζεις συχνά το εσωτερικό, πάρε κάτι πολύ μέτριο. Δηλαδή και το πρώτο κουτί που επέλεξες θα σε καλύψει.

*στα 5 θα τα έχεις ξηλώσει όλα :p

Link to comment
Share on other sites

Και σε 5* θα τα παίζεις ... αλλά σιγά σιγά θα αρχίσεις να ξηλώνεις και από κανένα effect. Λογικό φαντάζομαι

Όσο για το κουτί, αν δεν σε ενδιαφέρει να κάνεις overclocking (= μεγάλες ψύκτρες, καλό airflow) και δεν πειράζεις συχνά το εσωτερικό, πάρε κάτι πολύ μέτριο. Δηλαδή και το πρώτο κουτί που επέλεξες θα σε καλύψει.

*στα 5 θα τα έχεις ξηλώσει όλα :p

Μπορει αργοτερα να βαλω ψυκτρα. Το συγκεκριμενο κουτι ειναι μεγαλο(για midi) και πιστευω χωραει μεγαλες ψυκτρες. Επισης εχει 1 120 ανεμιστηρα μπροστα,1 πισω και στο πανω μερος του κουτιου

Link to comment
Share on other sites

Αν ειναι να το κρατησεις 3 χρονια θα πηγαινα χωρις δευτερη σκεψη σε quad...αξιζει τα 50-60 ευρω παραπανω.

Και εγω αυτης της αποψης ειμαι...

Αν μπορεις να διαθεσεις και λιγα ακομη χρηματα για το κουτι θα ήσουν σουπερ :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.