Jump to content



Επιλογη GPS


athlon=greek

Recommended Posts

Αποψη για αυτο εχεις κανεις?

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.926501

ιδια οικογενεια με το alphasat/roadfinder μου μοιαζει, οποτε μαλλον ξεκλειδωνει ευκολα. 850mΑh μου φαινονται λιγα παντως..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Τελικα παρηγγειλα αυτο, 55Ε συνολικα με μεταφορικα, ερχετε με IGO8, ελληνικο menu και ελληνικους χαρτες φυσικα. Δεν ξερω ποσο χαλια θα ειναι:D αλλα πιστευω θα ειναι στα επιπεδα των φτηνων που εχουν γυρω στα 100αρικο εδω.

Link to comment
Share on other sites

Τελικα παρηγγειλα αυτο, 55Ε συνολικα με μεταφορικα, ερχετε με IGO8, ελληνικο menu και ελληνικους χαρτες φυσικα. Δεν ξερω ποσο χαλια θα ειναι:D αλλα πιστευω θα ειναι στα επιπεδα των φτηνων που εχουν γυρω στα 100αρικο εδω.

επειδή στην περιγραφή δε λέει κάτι τέτοιο, ρώτησες τον πωλητή?

Link to comment
Share on other sites

Ειναι ολοιδιο εκτος απο την σταμπα με το κινεζικο που παρηγγειλα ή μου φαινετε?

Link to comment
Share on other sites

αυτό είναι,υπομονή λοιπόν.Πάντως sirfstarIII+Instantfix παίζουν και τα επώνυμα απο οτι βλέπω στα χαρακτηριστικά τους..

Ηρθε σημερα, καλη ποιοτητα κατασκευης εξωτερικα(μεταλλικο περιβλημα και οχι πλαστικο). Απο οτι καταλαβα απο το menu εχει και fm transmit αλλα δεν το δοκιμασα ακομα. Μια βολτα που πηγα για να το δοκιμασω η τυπισα μπερδευε τα λογια της, δεν ξερω αν ειναι θεμα του igo ή τπτ αλλο, θα το δω αν το κανει και αυριο. Γενικα φαινετε να αξιζει τα λεφτα του.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.