Jump to content



Επιλογη GPS


athlon=greek

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply
να πας να παρεις οσο πιο φτηνο γινεται αλλα με καλο προγραμμα οπως ΠΧ destinator..αυτα με τα 100 ευρω ειναι μια χαρα

σαν ποιά;Ανέβασε καμιά επιλογή σου;..:clap:

Link to comment
Share on other sites

Θα παρεις χωρις καν να το σκεφτεις ΜLS DESTINATOR v7. Δοκιμασμενο το καλυτερο με διαφορα απο τα αλλα. Εχω κανει παρα πολλα ταξιδια στην επαρχεια. Με εχει σώσει απο απιστευτες καταστασεις μεσα στα βουνα και στις ερημιες.

Ειχα μαζι μου και εναν που ειχε Μιο. Παραδεχτηκε οτι η διαφορα ειναι μεγαλη προς το Destinator. Παρτο και θα με θυμηθεις

Link to comment
Share on other sites

Αυτο εδω.

http://www.electroworld.gr/site/product.jsp?catid=92591

Μεγαλη οθονη και 512 MB RAM που το κανει πολυ γρηγορο σε σχεση με τον μικρο του αδερφο.

Βρισκει πολυ γρηγορα τους δορυφορους και δεν με εχει απογοητευσει ποτε

Παιρνεις μια καρτουλα 2gb και βΑζεις ενα destinator 7 με θεμα για 480 x 272 και θα εισαι μια χαρα.

Διαδικασια ξεκλειδωματος ειναι πολυ ευκολη link

Αυτη τη στιγμη εχω και το navigon 1200 στο σπιτι και ειναι πολυ χαλι :mamba:

Link to comment
Share on other sites

Μμμμ πολλα για unlock κλπ ακουω εδω περα και δεν εχω ασχοληθει με το θεμα...:haha:

Για πειτε ρε παιδια τι παιζει με αυτο.. Εψαξα λιγο στο google αλλα θελει αρκετο ψαξιμο για να δεις τι παιζει..:mobile:

Το navigon 2110 που εχω ας πουμε μοιαζει πολυ με PDA σαν χαρακτηριστικα.. Μπορεις να του βαλεις Windows Mobile 6.1 για παραδειγμα?

Επισης τι καλυτερο εχει ο Destinator 7 απο το μαμισιο προγραμμα?

Οποιος εχει ορεξη ας κατσει να μου απαντησει.. :D

Link to comment
Share on other sites

Ειπαμε, οτι 'ναναι , αρκει να εχει Destinator 7 επανω

''οτι 'ναναι" δλδ με μάρκα τσιριμπιμ τσιριμπομ με destinator 7:hehe: εγκαταστημένο;Με κανα 50ευρω τιμή καλό μου ακούγεται...:T::sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ότι να ναι το θέμα με το GPS φιλε nkoumo..

Το θέμα θέλει πολύ ψάξιμο, και επειδή έχω ρίξει μερικό, σου λέω ότι το hardware παίζει τον πρώτο λόγο..

Αν κάνει να βρει δορυφόρους κάνα 10λεπτό αυτό το gps το φτηνό, πως θα κανεις δουλειά σου?Η αν υπολογίζει την διαδρομή, σπίτι super market σε 10 λεπτά και στον χρόνο αυτό έχεις πάει και έχεις γυρίσει?

Navigon 2100/2110 από μένα..Τρομερή κατασκευή(Γερμανική), και παίρνουν όλους τους χάρτες επειδή ξεκλειδώνουν..

Link to comment
Share on other sites

Έχει και φοβερό ηχείο το Navigon όπως επίσης και αρκετά καλή οθόνη ως προς τις αντανακλάσεις ενώ το φινίρισμά του σπέρνει.

ποιο μοντέλο έχεις?

κρατάει ίχνος διαδρομής συγχρονίζε data με χάρτι σε pc η μπα?

δεν έχω ιδέα απο gps :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.