Jump to content



GOD OF WAR 3!


Manos1212

Recommended Posts

Λες ε?:dots::dots:

Φυσικά, παιχνίδια σαν το GT5, GoW3, Tekken, Killzone 2 κλπ είναι λόγος αγοράς ενός PS3. Θα ήταν το λιγότερο ηλίθιο να βγoυν για Wii, 360 & PC :p.

Θυμάμαι ότι το Pro 3 δεν έβγαινε για XBOX και πολλοί έπαιρναν PS2 μόνο και μόνο γι' αυτό το παιχνίδι :)

Άντε να βγει το GT5 και το GoW.. δε θέλω τίποτα άλλο, μόνο αυτά τα 2 :dance3::dance3::dance3:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντος δεν προκειται ποτε να αγοραζα μια κονσολα για να παιξω 1 παιχνιδι οταν σαν παιχνιδομηχανη εχω το pc ;)

Μονο και μονο απο οικονομικους λογους αν το καλοσκευτεις δεν αξιζει..εκτως αν τα εχεις τα $$ και δεν σε νοιαζει :cool:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντος δεν προκειται ποτε να αγοραζα μια κονσολα για να παιξω 1 παιχνιδι οταν σαν παιχνιδομηχανη εχω το pc ;)

Μονο και μονο απο οικονομικους λογους αν το καλοσκευτεις δεν αξιζει..εκτως αν τα εχεις τα $$ και δεν σε νοιαζει :cool:

Συμφονω!:yes4::yes4:

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντος δεν προκειται ποτε να αγοραζα μια κονσολα για να παιξω 1 παιχνιδι οταν σαν παιχνιδομηχανη εχω το pc ;)

Μονο και μονο απο οικονομικους λογους αν το καλοσκευτεις δεν αξιζει..εκτως αν τα εχεις τα $$ και δεν σε νοιαζει :cool:

Ναι,ενώ το να συντηρείς το pc για games είναι πολύ φτηνό άλλωστε :hang2:

Link to comment
Share on other sites

Ναι,ενώ το να συντηρείς το pc για games είναι πολύ φτηνό άλλωστε :hang2:

Τι ακριβως συντηρηση χρειαζεσαι εσυ ? με μια 4870 στα 160 ευρω δεν εισαι μια χαρα ? η μιπως σου πεφτει λιγη ?:hi:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.