Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

καλα ρε ........ 55 πιεση στο MTB????

βαλτου 30-40

Εξαρτάται το τερέν ρε, προχθές που πήγαμε στα κατσάβραχα τα φτάσαμε 60-70 πριν ξεκινήσουμε για να αναπηδάει το λάστιχο και να μην "τσιμπήσει" σε καμιά πέτρα, 12 άτομα 20χλμ στα κατσάβραχα μόνο ενός του έσκασε (φαντάσου 3 φορές χειρότερα από αιγάλεω). Την επόμενη μέρα που πηγαμε χώμα τα κατεβάσαμε στα 35 πάντως. Έφαγα και μια σαβούρα επική :D

Και μου έσπασε για τα καλά το αριστερό φρένο.. πρέπει να βρω κάποιο συμβατό με τα tectro μη το αλλάζω ολόκληρο.

Έγινε επεξεργασία από DJD
Link to comment
Share on other sites

60-70 ; ειναι παρα πολλα.

αφενος ειναι σα κουτσουρο αφετερου δεν αντεχουν και τα ελαστικα τοσο

στο αιγαλεω εχουμε 25-30 παντως

εντιτ : πως επεσες μωρε ;

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

Από την ηλιθιότητα μου.. έκανα το πρώτο μου μεγάλο άλμα σε κατάβαση και γυρνάω όλο χαρά να τους πω το είδατε, το είδατε; Ε και έφυγα κουτρουβάλα από μια πέτρα χαχαχα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

καλα ρε ........ 55 πιεση στο MTB????

βαλτου 30-40

Στο GT 60 βάζω :p

Από την ηλιθιότητα μου.. έκανα το πρώτο μου μεγάλο άλμα σε κατάβαση και γυρνάω όλο χαρά να τους πω το είδατε, το είδατε; Ε και έφυγα κουτρουβάλα από μια πέτρα χαχαχα

:hehe::rofl:

Link to comment
Share on other sites

60-70 ; ειναι παρα πολλα.

αφενος ειναι σα κουτσουρο αφετερου δεν αντεχουν και τα ελαστικα τοσο

στο αιγαλεω εχουμε 25-30 παντως

εντιτ : πως επεσες μωρε ;

30 - 40 γιατί κάτω από 30 στον κατήφορο όταν χτυπάει το λάστιχο στην πέτρα (ανάλογα το εξωτερικό) συμπιέζεται και το κόβει η ζάντα.

Πάνω από 40 νομίζω είναι υπερβολή.

Link to comment
Share on other sites

30 - 40 γιατί κάτω από 30 στον κατήφορο όταν χτυπάει το λάστιχο στην πέτρα (ανάλογα το εξωτερικό) συμπιέζεται και το κόβει η ζάντα.

Πάνω από 40 νομίζω είναι υπερβολή.

Ειναι υπερβολη.ουτε κ σε δρομο.αντε 45..οσο για τις πετρες αν δε πεσεις με τα μουτρα,δε παθαινεις τπτ.το 25 ειναι λιγο κ πιοευκολο για κλαταρισμα αλλα το εχουν αρκετοι.εγω εχω 30-32

κωστα: δεν ενδιαφερομαι αυτη την στιγμη.θενξ.γραφω απο κιν κ γιαυτο δεν απανταω απο πμ

Link to comment
Share on other sites

Μέσα στις επόμενες 5 ημέρες θα τρέχει ομαδική για μάσκες αντιρύπανσης Respro

Στο λινκ είναι η σελίδα με τα χαρακτηριστικά τους.

MASK.indd

Διαβάστε τον όλο (είναι σύντομος) και όποιος θέλει μου λέει εντός 5 ημερών. Αγορά απευθείας από Respro Αγγλία και προς το παρόν με μια πρώτη επικοινωνία έχουμε αρκετά καλή τιμή......περίπου 10-15% κάτω σε τιμές site.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μέσα στις επόμενες 5 ημέρες θα τρέχει ομαδική για μάσκες αντιρύπανσης Respro

Στο λινκ είναι η σελίδα με τα χαρακτηριστικά τους.

MASK.indd

Διαβάστε τον όλο (είναι σύντομος) και όποιος θέλει μου λέει εντός 5 ημερών. Αγορά απευθείας από Respro Αγγλία και προς το παρόν με μια πρώτη επικοινωνία έχουμε αρκετά καλή τιμή......περίπου 10-15% κάτω σε τιμές site.

ασε τη μασκα και αλλαξε πολη;)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Αθήνα Κινέτα την Κυριακή το πρωί που μας πέρασε.Επιστροφή με προαστιακό από Κινέτα.

Δυστυχώς το προηγούμενο βράδυ είχα πιει και ήμουν με 5ώρες ύπνο. Παρόλαυτά την έβγαλα και με μια αξιόμαχη (θέλω να πιστεύω) μέση ωριαία.

Αθήνα-Κινέτα 13-3-2011 by georgespe at Garmin Connect - Details

και κλασσικά σα βλάκας πήρα τα πάντα (μέχρι και κράνος που δε συνηθίζω) και ξέχασα το heart rate monitor!!!!! :wall:

Link to comment
Share on other sites

Όμορφα.. άντε και περισσότερα :)

Τα πρώτα 200 της σεζόν έρχονται στις 2 Απρίλη και κάθε άλλο παρά έτοιμος είμαι. Η μεγαλύτερη βόλτα που έχω κάνει από Δεκέμβρη και μετά είναι 100κάτι, θα έχουμε sufferfest έτσι όπως φαίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.