Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

bye bye κουρσα....πηγε πισω στον κατοχο της.

την ξεσκουριασα με α 320χιλιομετρα συνολο που της εκανα....:p

Κωστα αν κατεβεις με κουρσακι , ισως να μπορεσω να το ξαναπαρω για καμμια βολτα

Link to comment
Share on other sites

τι;;;;;;;;;;;;;;θα έρθει ο DJD με το ποδήλατο από Ιρλανδία;;;;;

αυτό δεν θα μπορέσω να το ξεπεράσω σίγουρα :p:P

edit: σε λίγες μέρες και για μια μέρα (ελπίζω και λιιιιιγο παραπάνω) θα έχω αυτό :D

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζω να είναι περίεργο. Το ποδήλατο πολύς κόσμος το θεωρεί πολύ "χαλαρό" μέσο μετακίνησης με αποτέλεσμα να ξεχνάει ότι κινείται σε δρόμο που υπάρχουν και άλλα οχήματα. Όπως ξέρω και κάποιους που δεν έχουν καθόλου ποδηλατική παιδεία αλλά επειδή είναι "μόδα" πάνε αγοράζουν ποδήλατο και νομίζουν ότι είναι οκ.Ούτε ανακλαστικά,ούτε φώτα,ούτε κράνος,ούτε μας νοιάζει αν κόβουμε τον δρόμο.

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς γνώμη για την KCP? Κοιτάζω συγκεκριμένα αυτό KCP 2011 Models (σελ 17 στον κατάλογο - orca fsf revo-aero 26''). δεν έχω ιδιαίτερες απαιτήσεις από το ποδήλατο , για μικρο μετακινήσεις το θέλω. Βασικότερος παράγοντας επιλογής είναι το κόστος.

Link to comment
Share on other sites

βάρος δεν αναφέρει,αλλά κάπου 15+ κιλά πρέπει να είναι

μόνη μου ένσταση, το full suspencion, προτιμώ τα hardtail

για τα χρήματα που ζητά,ασυναγώνιστο,μόνο κινέζικο/μεταχειρισμένο θα βρεις φτηνότερο

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά απο το wiggle χωρίς κούριερ έχει πάρει κανείς ;

Τα φέρνει ο ταχυδρόμος συστημένα;

Έχει κανά 12μερο απο την παραγγελία. Ούτε ειδοποιητηριο ούτε τίποτα.

Το wiggle δεν μου χει δώσει τίποτα άλλο εκτός απο ένα order no. Αυτο γράφεται πάνω στο δέμα; Μπάς και βγάλω άκρη με τα ΕΛΤΑ της γειτονιάς; Κατάλαβα ...

Πάει το 60ευρο...

Link to comment
Share on other sites

το wiggle είναι φοβερό μαγαζί.

όσες φορές παρήγγειλα ήρθαν σε 2 βδομάδες μαξιμουμ.

στείλε στο support τους και θα σου απαντήσουν την επόμενη ώρα τί και πώς.

σε αντίστοιχη περίπτωση δικιά μου με ενημέρωσαν με tracking number royalmail express small packets το οποίο δεν εμφανίστηκε ποτέ στο σύστημα των ΕΛΤΑ και απλά το αναζήτησα μόνος μου στο ταχυδρομείο της γειτονιάς όπου είχε φτάσει 2μέρες νωρίτερα.

Link to comment
Share on other sites

Με το wiggle δε πρόκειται να χεις θέμα, έχω κάνει πολλές αγορές. Τα μικρά-φτηνά πακέτα τα στέλνουν με απλό ταχυδρομείο, οπότε παίρνουν λίγο χρόνο παραπάνω. Αν τύχει και χαθούν θα σου στείλουν αμέσως άλλα χωρίς πολλά πολλά, απλά ίσως χρειαστεί να περιμένεις μέχρι και 30 ημέρες πριν δηλωθούν ως χαμένα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ευχαριστώ πολυ για τις απαντήσεις. Θα περιμένω λίγο ακόμα.

Απλά δεν έχω tracking no. αυτή τη φορά καθώς δεν επέλεξα κούριερ για να γλειτωσω έξοδα, και πέρασαν πολλές μέρες, και ανησύχησα λίγο.

Με την dhl δεν είχα θέμα ποτέ, με τα ΕΛΤΑ στον παρελθόν είχα..ελπίζω όχι τώρα..

.... Για να δούμε.

Link to comment
Share on other sites

Wiggle + ΕΛΤΑ = 5 εργάσιμες ακριβώς για μένα

Μου ήρθε και ένα mail τώρα με εκπτώσεις στα '11 μοντέλα. Μπαίνω και βλέπω αυξημένες τιμές. 1000 έκαναν, 1150 τώρα. :S Μήπως είναι στην φάση της αύξησης πριν την μείωση;

CRC από την άλλη, πολύ καλές εκπτώσεις. Ultegrοποδήλατο με 1000-1050 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.