Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Έχω για κούρσα παιδί, δικά σου αν τα θέλεις. Έρχομαι Ελλάδα την τρίτη και μπορώ να τα φέρω μαζί.

Δέν ξέρω με τα μήκη τί παίζει. εάν οι διαστάσεις είναι στα δρομίσια και στα βουνίσια ίδιες θα με εξυπηρετούσες πάρα πολύ

Link to comment
Share on other sites

Δέν ξέρω με τα μήκη τί παίζει. εάν οι διαστάσεις είναι στα δρομίσια και στα βουνίσια ίδιες θα με εξυπηρετούσες πάρα πολύ

Αν έχεις απλό (όχι Freeride/downhill/all mountain) ποδήλατο είναι ίδια. Ειδικά στον πίσω τροχό είναι 9mm / 125mm αν δεν κάνω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Γενικά το 12άρι αξονάκι είναι ένα νέο trend στα full suspension ποδήλατα όχι μόνο στην κατηγορία downhill/freeride(syntace x12 system).

XC=9*135

trail/all mountain=9*135, 10*135,12*135,12*142

downhill/freeride=12*135,12*142,12*150

Link to comment
Share on other sites

Τι τραγικοί εκεί στην κρατική. Δεν δείχνουν το XC γυναικών που μόλις ξεκίνησε... Ελπίζω τουλάχιστον αυριο να μας δείξουν τον Ηλία Περικλη. Όχι πως θα τον δουμε δηλαδή εκεί πίσω που θα είναι αλλά τέλος πάντων

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=23]DJD[/MENTION] ποιο ειναι το τιπ και καταφερνεις και το πιεζεις τοσο πολυ πρωι?

διαβαζα το υπερταξιδι (τεραστια εμπειρια) σου και ανακατευόμουν λεμε :hehe:

btw respect

αν ξεκινησω μεσιμερι ανεβαινω το σειχ σου και το χωρτιατη μαζι

αν ξεκινησω πολυ πρωι στην καλυτερη κανω πολυ περισσοτερη ωρα

στην χειροτερη το στομαχι θα την ακουσει στα μισα...οχι παντα αλλα πολλες φορες.

ειδικα αν προσπαθήσω να κρατήσω τον συνηθισμένο ρυθμο

δεν την παλευω με τιποτα το πρωι λεμε

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.