Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Για πες...

Όταν μπαίνω να ρωτήσω για ποδήλατο των 2500+ Ευρώ σε 2 τοπικά ποδηλατάδικα και ούτε καν ενδιαφέρονται να αφιερώσουν 5 λεπτά από το χρόνο τους αλλά κοιτάνε πως θα σε ξεφορτωθούν δεν θέλω καν να σκεφτώ τον εκνευρισμό μου αν έκανα και παραγγελία από αυτούς.... Δλδ έλεος, δεν καταλαβαίνουν ότι αυτά τα λεφτά είναι 2-3 μισθοί για τον μέσο αγοραστή και δεν θα τα βγάλει από την τσέπη του εύκολα?

Link to comment
Share on other sites

Όταν μπαίνω να ρωτήσω για ποδήλατο των 2500+ Ευρώ σε 2 τοπικά ποδηλατάδικα και ούτε καν ενδιαφέρονται να αφιερώσουν 5 λεπτά από το χρόνο τους αλλά κοιτάνε πως θα σε ξεφορτωθούν δεν θέλω καν να σκεφτώ τον εκνευρισμό μου αν έκανα και παραγγελία από αυτούς.... Δλδ έλεος, δεν καταλαβαίνουν ότι αυτά τα λεφτά είναι 2-3 μισθοί για τον μέσο αγοραστή και δεν θα τα βγάλει από την τσέπη του εύκολα?

Προφανως δεν εχουν αναγκη τα χρηματα αυτα γιατι τα εχουν οικονομησει.

Οπως εγινε και με μενα...θα ασχοληθει με τα δικα μου 700€, οταν πουλαει cannondale των 5000-10000€;

Τι να πεις;

Αν τα παραγγελναμε απο εξωτερικο θα τους αρεσε;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

^^Εγω δεν εχω με τον ποδηλατα προβλημα, με τον εισαγωγεα της cannondale στην ελλαδα τα εχω...

Sent from my iPhone using Tapatalk

και το καλό είναι πως δεν μπορείς να αγοράσεις από το εξωτερικό cannodale και specialized γιατί οι αντιπρόσωποι έχουν κάνει θέμα με τις αγορές από το ίντερνετ στο εξωτερικό, για διαφυγόντα κέρδη κτλ κτλ.

Link to comment
Share on other sites

και το καλό είναι πως δεν μπορείς να αγοράσεις από το εξωτερικό cannodale και specialized γιατί οι αντιπρόσωποι έχουν κάνει θέμα με τις αγορές από το ίντερνετ στο εξωτερικό, για διαφυγόντα κέρδη κτλ κτλ.

Αλλο και αυτο...

Δηλαδη σκαει στο τελωνειο πακετο που γραφει cannondale ή specialized, και γυριζει πισω;

Πως γινεται το σκηνικο;;

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Κάθε χώρα έχει τον δικό της εισαγωγέα όπου αυτός μόνο έχει την αποκλειστικότητα και απαγορεύεται να στείλει στο εξωτερικό

Bike24 - Cannondale TRIGGER 29er 1 Mountainbike 2013

άλλαξε χώρα στις επιλογές και θα δεις ότι δεν στέλνει. Ομοίως και το evanscycles

Link to comment
Share on other sites

Σημερινη αναβαση στα Δυο Βουνα με ενα φιλο, με 2 cannondale trail sl4 29αρια.

Τα ποδηλατα ηταν απλα μαγικα. Εκπληκτικα. Δεν εχω λογια μιας και φανταζεσται την διαφορα που ειδα απο το δικο μου ποδηλατο 16 ετων, με αυτα.

Αντε να ερθει και το δικο μου...

post-24707-1416077158,9097_thumb.jpg

post-24707-1416077159,4838_thumb.jpg

post-24707-1416077160,9622_thumb.jpg

post-24707-1416077161,1489_thumb.jpg

post-24707-1416077161,466_thumb.jpg

Στο βαθος στις φωτο, ειναι η Λαμια.

Τα ποδηλατα θα ειναι διαθεσιμα σε λιγες ημερες για test drive εδω στη Λαμια.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Specialized ROCKHOPPER '12 - € 500 EUR - Car.gr

πως σας φαίνεται?

το σκέφτομαι πολυ σοβαρα γιατι μου αρέσει πολυ σαν ποδήλατο απλα δεν το έβρισκα κάτω απο 600-700Ε πουθενα...

ps συγγνωμη που έβαλα το σαιτ.. αν είναι ενάντια στους κανόνες το σβήνω.

Link to comment
Share on other sites

Specialized ROCKHOPPER '12 - € 500 EUR - Car.gr

πως σας φαίνεται?

το σκέφτομαι πολυ σοβαρα γιατι μου αρέσει πολυ σαν ποδήλατο απλα δεν το έβρισκα κάτω απο 600-700Ε πουθενα...

ps συγγνωμη που έβαλα το σαιτ.. αν είναι ενάντια στους κανόνες το σβήνω.

Με το καρτελάκι τα έκανε τα 90 χμ?

Wtf is this sh1t?

3468541_0_b.jpg

Έβαλε 5 κιλά σίδερο για ένα στηριχτήρι;

Που είναι το υδραυλικό κλείδωμα της ανάρτησης;

Δεν ξέρω αν βοήθησα :p

[MENTION=23]DJD[/MENTION] : Μην ψαρώνεις. Ξεκουραζόταν/έτρωγε στις κατηφόρες και μετά ήταν πάλι έτοιμος. Αν δεις το γατάκι με 20 ανεβαίνει. :fie:

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Βλέπεις αυτό..και.. :cry:

εντάξει,είναι προ ο τύπος (διάβασα το βιογραφικό του) αλλά 39,4 μ.ο :nada:

ε, hese mas!!!!

Specialized ROCKHOPPER '12 - € 500 EUR - Car.gr

πως σας φαίνεται?

πριν κάνεις οποιαδήποτε κίνηση,βεβαιώσου ότι η λαιφτιμε εγγύηση της εταιρίας καλύπτει το 2ο ιδιοκτήτη

Που είναι το υδραυλικό κλείδωμα της ανάρτησης;

το rockhopper είναι hardtail όχι f/s

Δεν ξέρω αν βοήθησα :p

troll :p

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.