Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

θα δούμε τι θα γίνει.προς το παρόν και όπως συνήθως συμβαίνει πρέπει εσύ να πληρώσεις την ζημιά και τρέχα μετά να τα πάρεις πίσω (σε κανένα χρόνο και βλέπουμε)

ου μπλέξεις :nothing:

Link to comment
Share on other sites

θα δούμε τι θα γίνει.προς το παρόν και όπως συνήθως συμβαίνει πρέπει εσύ να πληρώσεις την ζημιά και τρέχα μετά να τα πάρεις πίσω (σε κανένα χρόνο και βλέπουμε)

ου μπλέξεις :nothing:

το καλό είναι ότι είσαι σώος, για όλα τα άλλα dont worry

Link to comment
Share on other sites

Με αφορμή την έκπτωση που έχει στα trainer το chainreaction και την έλευση του χειμώνα (καλά δεν είμαστε σίγουροι ακόμα γι αυτό ) έχετε να προτείνετε κάτι αξιόλογο για το σπίτι ?

Link to comment
Share on other sites

Φταις εσύ που είχε παρατήσει το αυτοκίνητο του στην μέση του δρόμου κλείνοντας μέρος του?

Δικαστήριο να σου πληρώσει όλο το ποδήλατο! Τον νταλικέρη να βρεις!

Και γιατί φταίει ο νταλικιέρης? Δεν έβγαλε φλας? Αν ο δρόμος είχε λωρίδα έκτακτης ανάγκης νομίζω ότι είναι 100% ευθύνη του ποδηλάτη. Ή μου διαφεύγει κάτι στον ΚΟΚ?

Link to comment
Share on other sites

Και γιατί φταίει ο νταλικιέρης? Δεν έβγαλε φλας? Αν ο δρόμος είχε λωρίδα έκτακτης ανάγκης νομίζω ότι είναι 100% ευθύνη του ποδηλάτη. Ή μου διαφεύγει κάτι στον ΚΟΚ?

Είπα εγώ ότι φταίει ο νταλικέρης? Πληροφορίες για το τι έγινε και πως έγινε θα μπορούσε να δώσει.

Στην φωτό, δεν φαίνεται καλά, αλλά δεν φαίνεται να υπάρχει λωρίδα έκτατης ανάγκης.

Link to comment
Share on other sites

Ποσο ξενερα να εχεις παραγγειλει το ποδηλατακι σου, να το εχεις πληρωσει (απο το Σαββατο), να σου εχουν πει οτι το εστειλαν (απο την Δευτερα) και στο τελος να σου ερχεται ενα τετοιο pm στο ebay (σημερα Πεμπτη, κατι μερες μετα).

"Hallo stefanakos8,

Hi, I'm really sorry I've discovered that it hasn't been sent even though it was booked in. I've been told by my boss that I have to give you a refund because it will actually cost us £150 to send the bike to Greece. I'm really sorry for the inconvenience, he told me off for doing the deal at that price. I'm very sorry, I'll be issuing you a refund today even though I don't want to.

- road-and-trail"

Μετα γινομαι εγω ο κακος που θελω να το τραβηξω το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

....I'm very sorry, I'll be issuing you a refund today even though I don't want to. LOL (αν το πάρεις αλλιώς)

- road-and-trail"

Μετα γινομαι εγω ο κακος που θελω να το τραβηξω το θεμα. Επειδή έγινε λάθος και θα σου επιστρέψουν κανονικά τα λεφτά; Κάτι χάνω μάλλον

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω l2phile αν εσένα δεν σε πειράζει το γεγονός ότι ενώ σου λένε τα μεταφορικά είναι στάνταρ 40GPB, να κανείς την παραγγελία, να πληρώνεις για το αντικείμενο, να σου λενε ότι το έστειλαν και ενώ σου έχουν στείλει μέχρι και tracking number, μετα από κάποιες μέρες να ανακαλύπτουν οτι δεν τους συμφέρει και οτι δεν μπορούν να το στείλουν.

Εμένα προσωπικά κάτι τέτοιο με πειράζει, γιατί νιώθω πως με κοροϊδεύουν.

Link to comment
Share on other sites

Ποσο ξενερα να εχεις παραγγειλει το ποδηλατακι σου, να το εχεις πληρωσει (απο το Σαββατο), να σου εχουν πει οτι το εστειλαν (απο την Δευτερα) και στο τελος να σου ερχεται ενα τετοιο pm στο ebay (σημερα Πεμπτη, κατι μερες μετα).

"Hallo stefanakos8,

Hi, I'm really sorry I've discovered that it hasn't been sent even though it was booked in. I've been told by my boss that I have to give you a refund because it will actually cost us £150 to send the bike to Greece. I'm really sorry for the inconvenience, he told me off for doing the deal at that price. I'm very sorry, I'll be issuing you a refund today even though I don't want to.

- road-and-trail"

Μετα γινομαι εγω ο κακος που θελω να το τραβηξω το θεμα.

Πολύ λάθος συμπεριφορά, και refund να πάρεις να τους σκάσεις αρνητική.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.