Jump to content



Ποδηλατό-thread (CycleLab)


performer

Recommended Posts

Για φτηνό αντιανεμικό κάτι τέτοιο πόσο κάνει δουλειά; Προώθηση/Διαφήμιση :: Ρουχισμός :: Μπουφάν - Φλις :: Ανδρικά :: Sol’S Surf Αντιανεμικο Αδιαβροχο Unisex - e-photoshop.gr | επαγγελματικός εξοπλισμός imaging

Ψάχνω κάτι να φοράω στο γυρισμό κυρίως όταν είσαι ιδρωμένος και παγώνεις, με αυτό "θα βγάλω τη μπέμπελη";:p

Link to comment
Share on other sites

εγώ σήμερα το δάγκωσα: Avg Temperature:8.4 °C/Min Temperature:7.0 °C

ψοφοκρυο και δυνατός αέρας,βρήκα παρέα και βγήκα στις 3 αλλά γύρισα μόνος μου καθώς ο άλλος γύρισε στα μισά ενώ εγώ ο έξυπνος συνέχισα μεχρι που άρχισαν οι κράμπες από το κρύο...:dance3:

Link to comment
Share on other sites

Έχω βγεί πολλές φορές σου 5-10 βαθμούς ... ποτέ δε κρύωσα και ήμουν και με κοντό κολάν...

Τι φοράς συνήθως?

Μόνο στο πρόσωπο κρύωνα ... είχα μόνο ένα απλό σκούφο

υγ στο βιντεο του Αρμουτάκη γνωρίζετε που είναι τραβηγμένο ? Σε κάποια φάση είδα ενα παιδί που είναι απο Γιάννενα (καθότανε σε κάτι πέτρες και ένας ποδηλάτης έκανε αλμα μπροστά του στην αρχή του βίντεο)

Link to comment
Share on other sites

H ανοχή στο κρύο είναι διαφορετική για κάθε άτομο. Εγώ ακόμα και στους 13-15C νιώθω πιο άνετα με το αντιανεμικό μου jacket και ένα base layer σε σχέση με το μακρύ μου thermal jersey + base layer.

Έγινε επεξεργασία από unstoppable
Link to comment
Share on other sites

Έχω κάποια πραγματάκια που θέλω να τα χαρίσω γιατί μου είναι άχρηστα, και θα τα δώσω σε όποιον θέλει κάτι και έρθει στη κοπή της πίτας.

Από ποδηλατικά έχω μια σέλα Scott καινούργια που δεν με βόλεψε και την άλλαξα στη πρώτη εβδομάδα, ένα ασύρματο κοντεράκι του Lidl που δεν το έβαλα ποτέ http://i1.ytimg.com/vi/vY71LqDsPH0/maxresdefault.jpg , και ένα δεύτερο κοντέρ ασύρματο που το έχω τώρα στο mtb, αλλά θα το αλλάξω. Ebay

Link to comment
Share on other sites

50/34 και τα μυαλά στα κάγκελα !! :jump:

βέβαια, υπάρχουν και χειρότερα,η 11-23 για εντελώς παράφρονες :D

ανηφόρα πως ανεβαίνουν αυτοί οι τύποι ήθελα να'ξερα....

Έγινε επεξεργασία από wrong method
typo
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.